Oferta specjalna – Zatrzymaj młodość na dłużej

Mezoterapia igłowa – taniej nawet 30%! *

↬ 1 obszar -10%
↬ 2 obszary -20%
↬ 3 obszary – 30%

 

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Polega na nieinwazyjnym , powierzchownym wstrzykiwaniu preparatów kosmetycznych i medycznych na twarz , szyje i dekolt, oraz inne partie ciała. Dzięki temu wprowadza się substancje aktywne omijając barierę naskórkową , przez którą nie jeste w stanie przeniknąć większość kosmetyków. Sam proces powierzchownego nakłuwania działa bardzo korzystnie na proces poprawy wyglądu skóry, a specjalnie dobrane kombinacje kosmetycznych i medycznych substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie.

 

Przeciwwskazania:
1. ciąża, okres karmienia piersią,
2. miejscowe stany zapalne skóry,
3. antykoagulanty lub koagulanty,
4. kortykosteroidy (doustnie),
5. choroby autoimmunologiczne,
6. egzema,
7. łuszczyca,
8. niestabilna cukrzyca.

 

 

*oferta ważna do wyczerpania zapasów

 

 

,

Bez Skazy w TVN Style każda środa od 31 sierpnia godz. 22:55

www

Nowy program SkinClinic i TVN Style Bez Skazy

Cała prawda o medycynie estetycznej. Medycyna estetyczna jest coraz łatwiej dostępna. Często w miejscach niekoniecznie dla niej dedykowanych. Gabinety kosmetyczne promują rozmaite metody poprawy wyglądu. Często z nieprzewidzianym i niechcianym skutkiem. Jak ustrzec się przed nieuczciwością i niekompetencją? Co z powikłaniami po źle przeprowadzonych procedurach? Jak wybrać odpowiedniego specjalistę?

Czytaj więcej

Botoks – rewolucyjny przepis na odzyskanie młodości

mlodosc

Jacek Urbański to autor słów: “Młodość musi się wyszumieć, starość – wygderać”. Czy nie lepiej by było przedłużyć młodość, zamiast usprawiedliwiać tęsknotę za nią gderaniem, którego nikt nie ma ochoty słuchać…? Już w czasach starożytnych alchemicy poszukiwali przepisu na eliksir młodości. Dziś znany jest on pod postacią różnych zabiegów anty – aging, którym coraz chętniej się poddajemy. Jak zatrzymać czas i zregenerować nasze ciało? Czy istnieje złoty środek na pooraną zmarszczkami twarz?

Czytaj więcej