Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn to coraz popularniejsza gałąź medycyny estetycznej, której efekty doceniane są przez mężczyzn na całym świecie. Panowie chętnie korzystają z zabiegów laserowych poprawiających wygląd skóry, a także małoinwazyjnych zabiegów wstrzykiwania kwasu hialuronowego i botoksu, gwarantujących bezpieczeństwo i naturalny efekt utrzymujący się przez wiele miesięcy.

Jak wyglądają zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn?

Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem doświadczonych specjalistów. Wiele z nich, tak jak w przypadku zabiegów spłycających zmarszczki umożliwia opuszczenie kliniki niemal natychmiast po aplikacji wypełniacza. Nowoczesne urządzenia i techniki medyczne zapewniają możliwość leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków.

Zabiegi kosmetyczne

Peelingi medyczne

Klinika urody i medycyny estetycznej SkinClinic w Warszawie to lider w dziedzinie przeprowadzania małoinwazyjnych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Peelingi medyczne skutecznie redukują niedoskonałości w postaci blizn, trądziku i oczyszczają skórę twarzy i ciała.

Zabieg Intrauceuticals

Zabiegi Intraceuticals  za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego umożliwiają wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry. Wprowadzane serum bogate w naturalne składni odżywcze w naturalny sposób powoduje nawilżenie i odmłodzenie skóry.

Polecamy również  zabiegi liftingujące:

Zabiegi medycyny estetycznej

Botox

Mężczyźni coraz chętniej sięgają po toksynę botulinową. Botox stosowany jest dla wygładzania zmarszczek mimicznych – zmarszczek pomiędzy brwiami, zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu. Zabieg trwa zaledwie kilka minut i polega na wstrzyknięciu preparatu w wybrane mięśnie twarzy.

Zabieg z użyciem Botoksu  niweluje również problem nadpotliwości. Ostrzyknięcie gruczołów potowych powoduje czasowe zablokowanie wydzielania potu, a co za tym idzie szybkie i bezpieczne pozbycie się tej często bardzo krępującej przypadłości.

Zabiegi liftingujace

Opadający owal twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, luźny podbródek, zwiotczenie policzków to oznaki starzenia, z którymi możemy uporać się za pomocą wysokiej klasy urządzeń medycznych – ULTHERA ,FRAXEL, LASER HARMONY.
Te problemy niwelujemy rowniez ostrzykiwaniem preparatami zawierającymi kwas hialuronowy.

Włosy

Zabiegi mezoterapii polegają na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami zawierającymi witaminy, kwasy, minerały, a także aminokwasy pobudzające wzrost włosów. Mezoterapia jest szczególnie polecana mężczyznom borykającym się z łysieniem androgenowym.

Coraz popularniejsze staje się ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym REGENERIS, które zawiera naturalne czynniki wzrostu. Po pobraniu własnej krwi pacjenta i podaniu osocza bogatopłytkowego w owłosioną skórę głowy następują procesy regenerujące i odbudowujące.

Zabiegi na ciało

W naszej klinice mężczyźni mogą również skorzystać z zabiegów kosmetologicznych na ciało. Są to między innymi masaże drenujące Icoone.

Zabiegi Icoone

Zabiegi Icoone rozwiązują problem związany z miejscową- otyłością, luźną skórą, bólami stawów i  mięśni- bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry, ICOONE to zabiegi medyczne i kosmetyczne, które specjaliści SkinClinic dostosują do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Depilacja

Depilacja jest to troska o higienę, dobry wygląd i zapach.
Depilację laserową najczęściej wybierają mężczyźni, u których pojawił się problem nadmiernego owłosienia. Zabieg taki niszczy komórki mieszka włosowego powodując zahamowanie wzrostu włosów. Po kilku powtórzeniach włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Pod wieloma względami zabiegi depilacji laserem VECTUS mają największą skuteczność właśnie u mężczyzn. Decyduje o tym ciemna barwa włosów oraz ich sztywność i grubość.

Odchudzanie

Liposukcja jest zabiegiem, któremu poddaje się coraz większa liczba mężczyzn. Pozwala w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Nowoczesne zabiegi opierające się na liposukcji pozwalają zrealizować marzenia o idealnej sylwetce.

Body Jet

Podczas zabiegu Body Jet pod skórę za pomocą kaniuli wprowadzana jest specjalna mieszanina, której zadaniem jest rozbicie tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu, wraz z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, odbywa się także przy pomocy kaniuli – pozwala to na uniknięcie pozostania roztworu pod skórą, a co za tym idzie opuchlizny i obrzęków.

Vaser lipo

liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD  pomaga wyrzeźbić ciało i jest spełnieniem marzeń o atletycznej sylwetce.
Modelowanie ciała metodą liposukcji ultradźwiękowej polega na pobraniu materiału z tkanki tłuszczowej i modelowaniu tych partii ciała, które wymagają zwiększenia objętości.