SkinClinic najlepszą Kliniką Medycyny Estetycznej w Polsce w Plebiscycie Gala Beauty Stars

Najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Polsce!!!!! 
10 lat ciężkiej pracy, pracy Katarzyny Chwedoruk założycielki SkinClinic i całego zespołu specjalistów.
Pracy dla Państwa : naszych Pacjentów i Klientów!
Dziękujemy za to przepiękne wyróżnienie i nagrodę Magazynowi Gala, Plebiscytowi Gala Beauty Stars i przede wszystkim naszym PACJENTOM.

Najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Polsce!!!!! 10 lat ciężkiej pracy, pracy Katarzyny Chwedoruk założycielki skinclinic i całego zespołu specjalistów. Pracy dla Państwa : naszych Pacjentów i Klientów!Dziękujemy za to przepiękne wyróżnienie i nagrodę Magazynowi Gala, Plebiscytowi Gala Beauty Stars i przede wszystkim naszym PACJENTOM. Gala.pl skinclinic #galabeautystars #nagroda #awards #medycynaestetyczna #aesthetic #aestheticmedicine #klinika #skin #skincare #thebest #najlepszemiejsce #medycynaestetyczna #medycynaestetycznawarszawa #laseroterapia #dermatologia #estetica #zaufanie #jakosc #profesjonalizm #dziekujemy

Opublikowany przez skinclinic Sobota, 8 grudnia 2018

 

 

 

 

, ,

mesoREGEN PRP+ | Dr Szosztek

Zapraszamy do zapoznania się z rewolucyjnym zabiegim mesoREGEN PRP+ . O zabiegu opowie wam niezastąpiona nasza dr Dorota Szosztek.

mesoREGEN PRP+ to bezpieczny i efektywny sposób na spektakularne efekty terapii z wykorzystaniem osocza PRP fibryny bogatopłytkowej, komórek macierzystych oraz skoncentrowanych czynników wzrostu.

,

Pakiet Letnie – 15 ZABIEGÓW!

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z nowej oferty specjalnej – Pakiety Letnie.

W cenie 3 000zł otrzymują Państwo do wyboru aż 15 zabiegów.

Do wyboru mają Państwo zabiegi:

 

BOTOKS NA MIGRENĘ – Dr Bujanowska w Pytaniu na Śniadaniu

W dniu 08.12.2017 gościem programu Pytanie Na Śniadanie była Dr Bujanowska, która wraz ze swoją Pacjentką opowiadała o leczeniu nadpotliwości botoksem.

Botoks – skuteczna terapia na migrenę, nadpotliwość i bruksizm. Botoks, znany z działania przeciwzmarszczkowego, robi karierę nie tylko w medycynie estetycznej. Stosuje się go z powodzeniem w leczeniu migreny, nadpotliwości, a nawet w przypadkach choroby Parkinsona czy stwardnienia rozsianego. Botoks jako metoda łagodzenia objawów przy migrenach przewlekłych został uznany przez Światowe, a także Polskie Towarzystwo Neurologiczne. Pierwsze efekty odczuwalne są mniej więcej tydzień po zabiegu, bardziej satysfakcjonujące po 2-3 tygodniach. Utrzymują się nawet przez 6 miesięcy. Skuteczność zabiegu to 60-70% po pierwszej sesji i coraz większa po kolejnych.

 

Oferta specjalna – Zatrzymaj młodość na dłużej

Mezoterapia igłowa – taniej nawet 30%! *

↬ 1 obszar -10%
↬ 2 obszary -20%
↬ 3 obszary – 30%

 

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Polega na nieinwazyjnym , powierzchownym wstrzykiwaniu preparatów kosmetycznych i medycznych na twarz , szyje i dekolt, oraz inne partie ciała. Dzięki temu wprowadza się substancje aktywne omijając barierę naskórkową , przez którą nie jeste w stanie przeniknąć większość kosmetyków. Sam proces powierzchownego nakłuwania działa bardzo korzystnie na proces poprawy wyglądu skóry, a specjalnie dobrane kombinacje kosmetycznych i medycznych substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie.

 

Przeciwwskazania:
1. ciąża, okres karmienia piersią,
2. miejscowe stany zapalne skóry,
3. antykoagulanty lub koagulanty,
4. kortykosteroidy (doustnie),
5. choroby autoimmunologiczne,
6. egzema,
7. łuszczyca,
8. niestabilna cukrzyca.

 

 

*oferta ważna do wyczerpania zapasów