oczy

Nie da się ukryć faktu, że z wiekiem nasz wygląd się zmienia, tkanki wiotczeją, pojawiają się zmarszczki, a powieki zaczynają opadać. Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie i jak najmłodziej się da, niezależnie od wieku. Dlaczego więc mamy sobie tego odmawiać, skoro medycyna estetyczna poszła tak bardzo do przodu i pozwala na przeprowadzanie zabiegów, które są w stanie nas odmłodzić bez sztucznego efektu? Warto jest sobie pomóc odzyskać dawną pewność siebie i dobre samopoczucie, jeśli tylko można to zrobić.

Jeżeli zauważyłaś, że ciężko ci pomalować oczy, twoje powieki opadają, a pole widzenia wydaje się nieco węższe niż kiedyś, to znak, że może warto byłoby zastanowić się nad blefaroplastyką powiek.

Czytaj dalej

usta

Niewątpliwym atrybutem kobiecego piękna są kształtne i ponętne usta. W dzisiejszych czasach kobiety stosują różne triki makijażowe, by nadać swoim ustom upragniony wygląd. Czasami to jednak nie wystarcza. Efekt jest krótkotrwały, makijaż bez przerwy trzeba poprawiać, a proces jego nakładania bywa bardzo czasochłonny. Jak powiększyć usta tak, by efekt był długotrwały i nie marnować przy tym cennego czasu? To proste! Kwasem hialuronowym!

Czytaj dalej

chlopak

Bardzo wielu mężczyzn nie wstydzi się już korzystać z usług kosmetyczki – robić manicure, pedicure, oczyszczanie twarzy czy maseczki na twarz. To naturalna kolej rzeczy, ponieważ mężczyźni tak jak i kobiety pragną czuć się atrakcyjni i zadbani. Wielu mężczyzn codziennie używa kremów do twarzy, robi w domu maseczki i używa różnego rodzaju kosmetyków dla mężczyzn. Siłą rzeczy więc także medycyna estetyczna zaczęła odpowiadać na potrzeby mężczyzn takie, jak np. otyłość, łysienie, starzenie się skóry, trądzik czy przebarwienia. Klinika SkinClinic oferuje szereg różnych zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej przeznaczonych właśnie dla panów.

Czytaj dalej

oczy

Już od kilku lat stale obserwuje się wzrost popularności operacji plastycznych oraz zabiegów wykonywanych przez specjalistów medycyny estetycznej. Nieustanie rozwijająca się medycyna estetyczna sprawia, że dzisiaj już każda kobieta może cieszyć się młodym wyglądem bez względu na wiek. Do zabiegów, które cieszą się ogromną popularnością i istotnie wpływają na wygląd zalicza się plastyka powiek.

Wiele kobiet – nie tylko tych starszych – boryka się z problemem opadających powiek. Często wada ta jest wynikiem takiej, a nie innej budowy anatomicznej. Trzeba jednak pamiętać, że opadające powieki nie mogą zostać zatuszowane nawet najlepiej wykonanym makijażem. Rozwiązaniem tego problemu okazuje się być blefaroplastyka, czyli właśnie chirurgiczna korekcja powiek.

Czytaj dalej

plastykapowiek

Objawy starzenia się skóry są widoczne na wielu obszarach ciała, jednakże szczególnie łatwo można dostrzec je na twarzy. Pod lupę należy wziąć przede wszystkim powieki. Zarówno dolne, jak i górne powieki ulegają zmianom pod wpływem upływu czasu. Jest to źródłem kompleksów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Warto podkreślić, że coraz więcej panów zwraca uwagę na swój wygląd, dokładając wszelkich starań, aby zatrzymać upływ czasu. Należy skupić się przede wszystkim na powiekach – aktualnie korekcja powiek cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że jest to dość powszechny zabieg, który daje naprawdę rewelacyjne rezultaty.

Czytaj dalej

plastyka_powiek

Zabiegi medycyny estetycznej, w tym operacje plastyczne cieszą się nie słabnącą popularnością. Do gabinetów medycyny estetycznej zgłaszają się kobiety młode, w średnim wieku i dojrzałe. Do zabiegów cieszących się wśród nich dużą popularnością należy plastyka powiek. Efektem zabiegu jest promienny i zdecydowanie młodszy wygląd.

Opadające powieki to problem wielu kobiet i to niezależnie od ich metryki urodzenia. Najczęściej chirurgiczna korekta powiek jest przeprowadzana u pań, które wchodzą albo już przekroczyły wiek balzakowski. W efekcie wady anatomicznej opadające powieki mogą wystąpić także u znacznie młodszych kobiet.

Czytaj dalej