Dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn to coraz popularniejsza gałąź medycyny estetycznej, której efekty doceniane są przez mężczyzn na całym świecie. Panowie chętnie korzystają z zabiegów laserowych poprawiających wygląd skóry, a także małoinwazyjnych zabiegów wstrzykiwania kwasu hialuronowego i botoksu, gwarantujących bezpieczeństwo i naturalny efekt utrzymujący się przez wiele miesięcy.

Jak wyglądają zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn?

Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem doświadczonych specjalistów. Wiele z nich, tak jak w przypadku zabiegów spłycających zmarszczki umożliwia opuszczenie kliniki niemal natychmiast po aplikacji wypełniacza. Nowoczesne urządzenia i techniki medyczne zapewniają możliwość leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków.

Zabiegi kosmetyczne

Peelingi medyczne

Klinika urody i medycyny estetycznej SkinClinic w Warszawie to lider w dziedzinie przeprowadzania małoinwazyjnych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Peelingi medyczne skutecznie redukują niedoskonałości w postaci blizn, trądziku i oczyszczają skórę twarzy i ciała.

Nowość Cosmo Peel – peeling TCA Dermapen

Zabieg Intrauceuticals

Zabiegi Intraceuticals  za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego umożliwiają wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry. Wprowadzane serum bogate w naturalne składni odżywcze w naturalny sposób powoduje nawilżenie i odmłodzenie skóry.

Polecamy również  zabiegi liftingujące:

Zabiegi medycyny estetycznej

Botox

Mężczyźni coraz chętniej sięgają po toksynę botulinową. Botox stosowany jest dla wygładzania zmarszczek mimicznych – zmarszczek pomiędzy brwiami, zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu. Zabieg trwa zaledwie kilka minut i polega na wstrzyknięciu preparatu w wybrane mięśnie twarzy.

Zabieg z użyciem Botoksu  niweluje również problem nadpotliwości. Ostrzyknięcie gruczołów potowych powoduje czasowe zablokowanie wydzielania potu, a co za tym idzie szybkie i bezpieczne pozbycie się tej często bardzo krępującej przypadłości.

Zabiegi liftingujace

Opadający owal twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, luźny podbródek, zwiotczenie policzków to oznaki starzenia, z którymi możemy uporać się za pomocą wysokiej klasy urządzeń medycznych – ULTHERA ,FRAXEL, LASER HARMONY, SonoQueen.

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

Te problemy niwelujemy również ostrzykiwaniem preparatami zawierającymi kwas hialuronowy.

Polecamy nowy sposób mezoterapii Dermapen –czytaj więcej

Światowa nowość w dziedzinie bezinwazyjnego liftingu skóry dostępna już w naszej klinice: BYAS

Włosy

Zabiegi mezoterapii polegają na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami zawierającymi witaminy, kwasy, minerały, a także aminokwasy pobudzające wzrost włosów. Mezoterapia jest szczególnie polecana mężczyznom borykającym się z łysieniem androgenowym.

Coraz popularniejsze staje się ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym REGENERIS, które zawiera naturalne czynniki wzrostu. Po pobraniu własnej krwi pacjenta i podaniu osocza bogatopłytkowego w owłosioną skórę głowy następują procesy regenerujące i odbudowujące.

NOWOŚĆ – Zabieg Regenera Activa jest skuteczną metodą w walce z łysieniem androgenowym. Autologiczny przeszczep komórek sprawi, że odzyskasz swoją dawną fryzurę. REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek. Poprzez skalibrowany proces mechaniczny oraz filtrację pozwala uzyskać wysoką koncentrację tzw komórek progenitorowych (prekursorowych), zdolnych do regeneracji tkanek.

 

Geneo+

Geneo™ – ekspresowy i przyjemny zabieg mający na celu delikatne złuszczenie, dotlenienie i rewitalizację skóry. Twarz natychmiast staje się świeża i pobudzona!

Wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:
  • naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz,
  • złuszczanie wewnętrznej warstwy skóry,
  • wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę.

 

Zabiegi na ciało

W naszej klinice mężczyźni mogą również skorzystać z zabiegów kosmetologicznych na ciało. Są to między innymi masaże drenujące Icoone.

Zabiegi Icoone

Zabiegi Icoone rozwiązują problem związany z miejscową- otyłością, luźną skórą, bólami stawów i  mięśni- bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry, ICOONE to zabiegi medyczne i kosmetyczne, które specjaliści SkinClinic dostosują do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Depilacja

Depilacja jest to troska o higienę, dobry wygląd i zapach.
Depilację laserową najczęściej wybierają mężczyźni, u których pojawił się problem nadmiernego owłosienia. Zabieg taki niszczy komórki mieszka włosowego powodując zahamowanie wzrostu włosów. Po kilku powtórzeniach włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Pod wieloma względami zabiegi depilacji laserem VECTUS mają największą skuteczność właśnie u mężczyzn. Decyduje o tym ciemna barwa włosów oraz ich sztywność i grubość.

Odchudzanie

Liposukcja jest zabiegiem, któremu poddaje się coraz większa liczba mężczyzn. Pozwala w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Nowoczesne zabiegi opierające się na liposukcji pozwalają zrealizować marzenia o idealnej sylwetce.

Body Jet

Podczas zabiegu Body Jet pod skórę za pomocą kaniuli wprowadzana jest specjalna mieszanina, której zadaniem jest rozbicie tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu, wraz z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, odbywa się także przy pomocy kaniuli – pozwala to na uniknięcie pozostania roztworu pod skórą, a co za tym idzie opuchlizny i obrzęków.

Vaser lipo

liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD  pomaga wyrzeźbić ciało i jest spełnieniem marzeń o atletycznej sylwetce.
Modelowanie ciała metodą liposukcji ultradźwiękowej polega na pobraniu materiału z tkanki tłuszczowej i modelowaniu tych partii ciała, które wymagają zwiększenia objętości.

 

Redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg Onda to rewolucja w dziedzinie redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zabiegowi sprawisz, że twoja sylwetka zmieni się nie do poznania.

 

 

 


Cennik:Dla mężczyzn


❭❭ Zobacz pełny cennik zabiegu ❬❬