Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna pozwala na wykluczenie wielu popularnych problemów natury intymnej, takich jak luźna pochwa, nietrzymanie moczu, nieproporcjonalne wargi sromowe, zanik sromu. Zabiegi te podnoszą nie tylko komfort fizyczny, ale także psychiczne samopoczucie pacjentek, które odzyskują pewność siebie. Zabiegi należące do grupy ginekologii estetycznej wykonywane są przez pacjentki coraz chętniej, gdyż za pomocą technologii laserowych i doświadczonych specjalistów są bezpieczne i efektywne. W SkinClinic możesz poddać się zabiegom laserowym, labioplastyce, wszczepieniu nici ginekologicznych oraz rewitalizacji.

Jak wyglądają zabiegi?

Zabiegi ginekologii estetycznej wykonywane są przy pomocy lasera MonLisa Touch, który zostaje wprowadzony do wnętrza pochwy przy pomocy specjalnej sondy. Energia wysyłana przez wiązkę lasera sprawia, że ściany pochwy ulegają obkurczeniu i rewitalizacji. Zastosowanie innowacyjnego lasera sprawia, że zabiegi są skuteczne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. Pozostałe zabiegi wykonywane są przez równie precyzyjne narzędzia jak laser.

Efekty zabiegów ginekologii estetycznej

  • Obkurczenie luźnych ścianek pochwy.
  • Rewitalizacja warg sromowych.
  • Przywrócenie estetyki narządów intymnych po porodzie i w wyniku menopauzy.
  • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.
  • Korekcja powiększonych warg sromowych.
  • Odbudowa sromu w przypadku jego zaniku.

Ginekologia estetyczna w SkinClinic

Zabiegi ginekologii estetycznej, wykonywane w klinice urody SkinClinic w Warszawie, pozwalają na poprawę komfortu psychicznego i fizycznego, a także pożycia seksualnego. Problemy które do tej pory były przeszkodą do czerpania satysfakcji ze współżycia mogą zostać zniwelowane dzięki lekarskiej interwencji specjalistów. Każdy z zabiegów poprzedzony jest obszernym wywiadem z pacjentką, aby jak najdokładniej ustalić przebieg leczenia. Skorzystaj z rozbudowanej oferty zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w SkinClinic.