Ewa Wareszczuk

Kosmetolog, ekspert z zakresu wyszczuplania i modelowania ciała oraz likwidowania niedoskonałości skóry – specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów endermologii, a także procedur z zastosowaniem technologii ultradźwięków oraz LipoShock i Zaffiro. Doświadczona masażystka wykorzystująca w rytuałach pielęgnacyjnych elementy medycyny wschodniej.

Maria Koniec

Kosmetolog, ekspert profesjonalnej pielęgnacji skóry, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Łącząc najnowsze technologie estetyczne z metodami kosmetycznymi potrafi stworzyć doskonałe programy do walki z niedoskonałościami i problemami skóry. Ekspert w zakresie przeprowadzania zabiegów endermologii, LipoShock i Zaffiro oraz z wykorzystaniem ultradźwięków. Autorka licznych publikacji z zakresu kosmetologii.

Ilona Jeznach

Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uzyskała dyplom Medycyny Manualnej Mięśniowo-Szkieletowej według koncepcji Praskiej Szkoły K. Lewita, zdobywając kwalifikacje w zakresie manualnego badania i leczenia zaburzeń czynności narządu ruchu.W terapii z pacjentem wykorzystuje metodę KinesioTaping. Specjalistka w dziedzinie drenażu limfatycznego u kobiet po mastektomii oraz masażu rehabilitacyjnego.W SkinClinic przeprowadza zabiegi modelowania sylwetki.

Pozostały personel