usta

Niewątpliwym atrybutem kobiecego piękna są kształtne i ponętne usta. W dzisiejszych czasach kobiety stosują różne triki makijażowe, by nadać swoim ustom upragniony wygląd. Czasami to jednak nie wystarcza. Efekt jest krótkotrwały, makijaż bez przerwy trzeba poprawiać, a proces jego nakładania bywa bardzo czasochłonny. Jak powiększyć usta tak, by efekt był długotrwały i nie marnować przy tym cennego czasu? To proste! Kwasem hialuronowym!

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na powiększenie i wymodelowanie ust, dając im jednocześnie nawilżony, zdrowy i zupełnie naturalny wygląd. Możemy podkreślić kolor ust, a nawet zlikwidować zmarszczki w ich obrębie, czyli niejako zatrzymać naturalny proces starzenia się organizmu. Dzięki odpowiednim zabiegom, usta mogą nadać naszej twarzy świeżości i blasku.

Kwas hialuronowy – naturalna substancja w naszym organizmie

Głównym składnikiem, z którego składa się nasza skóra jest kwas hialuronowy oraz kolagen. Substancje te znajdują się w skórze właściwiej i w przestrzeni międzykomórkowej. Za poziom nawilżenia naszej skóry odpowiada właśnie kwas. Z wiekiem dochodzi do degeneracji komórek, przez co na skórze zaczynają pojawiać się zmarszczki, a tkanka skórna ulega powolnemu wysuszeniu. Skóra odwadnia się, a kąciki ust opadają. Zabieg pozwala dogłębnie nawilżyć tkanki skórne, wygładzić zmarszczki i poprawić ogólny wygląd skóry wokół ust.Cząstka kwasu hialuronowego stanowi uzupełnienie wielu kremów odmładzających i regenerujących skórę. Nie bez powodu kwas hialuronowy określa się mianem “eliksiru młodości” stosowanym w medycynie estetycznej.

Jak wygląda zabieg kwasem hialuronowym?

Jest to zabieg typu anti-aging, który trwa zaledwie kilkanaście minut. Kwas hialuronowy z reguły nie powoduje reakcji alergicznych i skutków ubocznych, a efekty zabiegu są trwałe – zapewniają specjaliści ze SkinClinic w Warszawie. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza dokładny wywiad w celu ustalenia indywidualnych potrzeb pacjenta oraz udziela niezbędnych informacji o ewentualnych powikłaniach i technice przeprowadzania zabiegu. Kwas ma konsystencję żelu. Lekarz do zabiegu wykonuje znieczulenie miejscowe, możliwe również jest znieczulenie stomatologiczne. Następnie kwas wprowadzany jest pod skórę, a niezbędnym do tego urządzeniem jest specjalistyczna kaniula – długa, tępo zakończona igła, która omija nerwy i naczynia podskórne. Zabieg jest szybki i wykonywany w komfortowych warunkach. Pacjent odczuwa tylko lekkie rozpychanie pod skórą. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i długotrwały, nawet do 6 miesięcy.

Dzięki zabiegowi powiększania i modelowania ust nasza twarz przestanie mieć wiecznie smutny i zmęczony wygląd. Usta staną się pełniejsze i bardziej jędrne, a ich naturalny, czerwony kolor jest pogłębiony. Kwas hialuronowy to doskonała metoda nadania naszym ustom objętości i ponętnego kształtu.

Zabiegi kwasem hialuronowym cieszą się coraz większą popularnością w gabinetach medycyny estetycznej. Powstrzymaj upływ lat kwasem hialuronowym! Więcej informacji na temat powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym można uzyskać w SkinClinic.