, ,

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo to skuteczna i nieinwazyjna metoda redukcji cellulitu!

nogi

Cellulit to wróg nr 1 kobiet na całym świecie. Bieganie, masaże, dieta lub inne aktywności fizyczne nie przyniosły spodziewanego efektu, więc pewnie myślisz, że spróbowałaś już wszystkiego? Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje jeszcze jedna, zupełnie bezpieczna i nieinwazyjna metoda usuwania cellulitu, a jest nią liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo. Sprawdź, na czym polega działanie nowoczesnej broni w starciu z nieestetycznie wyglądającymi złogami tłuszczu!

Czym charakteryzuje się cellulit?

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie się tkanki łącznej, której towarzyszą zaburzenia przepływu krwi, limfy oraz odkładanie się złogów tłuszczu i ubocznych produktów metabolizmu. Tkanka tłuszczowa jest magazynowana w komórkach tłuszczowych (adipocytach), których nagromadzenie się sprawia, że pojawiają się niedobory tkanki łącznej. W ten sposób na naszej skórze powstają nierówności w postaci grudek i zagłębień.  

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 3 & 4D – charakterystyka

Liposukcja przy użyciu ultradźwięków to metoda odchudzania i modelowania sylwetki ciała. Czym się różni liposukcja ultradźwiękowa od zwykłej liposukcji? Klasyczny zabieg wykorzystuje standardowe igły, nazywane kaniulami, które mechanicznie uszkadzają tkankę tłuszczową wraz z przyległymi strukturami. Liposukcja polega na tym, że za pomocą kaniuli, którą wprowadza się bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, dochodzi do emulgacji (rozbicia tłuszczu na kropelki). Płynną substancję jest zdecydowanie łatwiej odessać. Innowacyjność liposukcji Vaser Lipo polega na jednoczesnym odchudzaniu i rzeźbieniu sylwetki naszego ciała.

Na jakie partie ciała działa Vaser Lipo?

Ultradźwiękowa liposukcja jest jest stosowana wszędzie tam, gdzie można zastosować klasyczną liposukcję, a także w obszarach do niedawna jeszcze uważanych za niebezpieczne – na szyi, twarzy, piersiach, ginekomastii, plecach, podudziu i ramionach. Vaser Lipo Hi-Def emulguje zgromadzony w ludzkim ciele tłuszcz, tworząc efekt trójwymiarowy podczas eksponowania mięśni. Pragniesz mieć zdrową, wysportowaną i szczupłą sylwetkę? Skorzystaj z zabiegu, który pozwoli Ci zgubić nadmierne kilogramy. Zabieg jest wykorzystywany w przypadku obszarów zawierających bardzo duże ilości tkanki tłuszczowej. Liposukcja ultradźwiękowa odbywa się w znieczuleniu miejscowym, zapewniając pacjentom ochronę i komfort podczas trwania zabiegu.

A co po zabiegu?

Po zabiegu specjaliści ze SkinClinic zalecają noszenie ubrania uciskowego, które wpływa na uzyskanie zadowalających efektów, a także przyspiesza powrót do zdrowia. Okres rekonwalescencji jest dużo krótszy niż w przypadku klasycznej liposukcji. Jeśli ilość odessanego tłuszczu była mała, a część ciała poddana zabiegowi niewielka, wówczas można wrócić do normalnej aktywności już po 1-3 dniach od momentu przeprowadzeniu zabiegu.