szczupla

Problemy z wagą i miejscowa otyłość to dość powszechny problem, z którym borykają się kobiety w różnym wieku. Żadna polecona metoda nie jest idealnym antidotum na nadwagę, ale przy odpowiednim trybie życia i czynnikom wspomagającym jesteśmy w stanie otrzymać zadowalające rezultaty. Z jakich zabiegów można skorzystać, jeśli chcemy wymodelować sylwetkę i pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie?

Innowacyjny masaż

Jedną z metod na skuteczne modelowanie sylwetki, jest Iccone – zabieg z użyciem innowacyjnej technologii, oddziałujący jak masaż z podciśnieniem. Nowoczesne urządzenie posiada ponad 30 programów, w tym kilkanaście medycznych, których odpowiedni dobór do zabiegu pacjenta przynosi ukierunkowane na konkretny cel rezultaty. Sekret tkwi w oddziaływaniu urządzenia na funkcjonowanie tkanki łącznej. Zabieg likwiduje niedoskonałości skóry, redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia i poprawia kondycję skóry. Iccone obejmuje także zabiegi na twarz. Głównymi wskazaniami do zabiegu są problemy naczyniowe i obrzęki, miejscowa otyłość, luźna, wiotka skóra, nadwaga i cellulit, blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, bolesność mięśni, pleców, karku na skutek nieprawidłowej masy ciała, zaparcia, uprawianie wyczynowe i amatorskie sportu. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, odbywa się bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej.

Wykorzystanie ultradźwięków – Liposunix

Jedną z nowocześniejszych metod, której rezultaty są widoczne gołym okiem jest zabieg urządzeniem Liposunix Ulipo – dostępny w klinice medycyny estetycznej Skinclinic. Wykorzystuje się tutaj zabiegi z ultradźwiękami o wysokiej intensywności; działanie ultradźwięków niszczy komórki tłuszczowe, które w przeciągu kilku tygodni od zabiegu są w naturalny sposób wydalane z organizmu. Głównymi zaletami zabiegu Liposunix jest skuteczne modelowanie ciała, pewna widoczność efektów u każdego pacjenta, bezpieczeństwo i nieinwazyjność. Już jeden zabieg trwający godzinę przynosi skutek w postaci redukcji tkanki tłuszczowej o średnio 2,5 cm w obwodzie talii. Daje nam to wynik porównywalny ze zmianą rozmiaru ubrania o jeden rozmiar mniej. Ta metoda bez użycia skalpela jest niezwykle pomocna dla pacjentów przy procesie odchudzania. Usunięcie tłuszczu z bioder, brzucha, ramion czy innych obszarów ciała  za pomocą Liposunix to doskonała metoda wspomagająca przy diecie i ćwiczeniach, gdzie spotęgowany rezultat osiągniemy w jeszcze krótszym okresie czasu.

LipoShock – siła działania fal dźwiękowych

Kolejną innowacyjną metodą modelowania sylwetki jest LipoShock. Tutaj metoda skoncentrowana jest na walkę z cellulitem, wykorzystuje do tego siłę działania fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Głównymi rezultatami LipoShock jest redukcja cellulitu i miejscowej otyłości, smukła sylwetka, wygładzona i ujędrniona skóra, poprawa napięcia, wydalenie toksyn z organizmu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, zaleca się jednak wykonywanie go w seriach z częstotliwością 6-20 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Więcej o ofercie Liposunix i innych zabiegach modelujących znajdziesz na stronie: www.skinclinic.pl.