Wiotka, obwisła i zniszczona skóra, do tego “skórka pomarańczowa” szpecąca pośladki… Zapewne masz już tego powyżej uszu. Dosyć! Nadszedł w końcu czas, gdy trzeba wziąć swoją urodę we własne ręce i wygrać walkę z niedoskonałościami ciała. Z pomocą przychodzi rewelacyjny zabieg Thermage CPT, który odmieni Twój wygląd i odejmie Ci kilka lat.

Czym jest Thermage CPT?

Thermage CPT jest innowacyjną technologią, która służy odmładzaniu skóry. To zabieg niechirurgiczny, a działający poprzez energię cieplną, mającą na celu intensywne pobudzenie komórek skóry do regeneracji oraz tkanek do odbudowy. Proces stymuluje wytwarzanie kolagenu. Te białko w szczególny sposób odpowiedzialne jest za elastyczność i jędrność skóry. Kuracja zapewnia zapełnienie ubytków kolagenu i sprawia, aby samoistnie wytwarzał się on w organizmie w dużych ilościach. Zabieg przeprowadza się przy użyciu specjalnej wibrującej czterogłowicowej końcówki. Emituje ona ciepło, wysyłając odpowiednie impulsy, których celem jest nagrzanie skóry na odpowiedniej głębokości. Aktywuje to zachodzące w niej procesy. W rezultacie obkurczają się tkanki skóry.

Urządzenie celuje precyzyjnie w zaznaczone wcześniej miejsca na ciele. Ułatwia te zadanie tzw. siatka markująca. Zabieg nie jest bolesny, może powodować u pacjenta jedynie lekki dyskomfort. Trwa od 30 do 90 minut, w zależności od potrzeb danej osoby. Jego niewątpliwą zaletą jest nieinwazyjność, o czym przekonują eksperci z warszawskiej kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Po kuracji niepotrzebny jest okres rekonwalescencji. Jego bezpieczeństwo potwierdzają szczegółowe badania kliniczne, a także liczne certyfikaty jakości. Nie powoduje wystąpienia skutków ubocznych. Daje natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Wskazania

Zabieg Thermage CPT przeznaczony jest do likwidowania zmarszczek, wszelkiego rodzaju bruzd, obwisłej skóry twarzy oraz całego ciała. Ponadto, redukuje on nierówności skóry i działa korzystnie na tzw. “zmęczone oczy”. Pomaga także przy opadaniu powiek. Szybko i skutecznie walczy z cellulitem.

Przeciwwskazania

Zabieg nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, dla pacjentów, którzy maja wszczepiony rozrusznik serca lub inne metalowe implanty. Nowotwory także wykluczają możliwość poddania się działaniu Thermage CPT. Kuracji nie mogą podjąć cierpiący na choroby autoimmunologiczne, osoby stosujące przewlekle niesterydowe leki przeciwzapalne lub sterydy.

Efekty

Dzięki zabiegowi energia cieplną uzyskujemy następujące efekty:

  • elastyczna, jędrna i napięta skóra na wybranych częściach ciała,
  • odmłodzenie skóry uzyskane dzięki jej regeneracji i spowolnienie procesów starzenia,
  • poprawienie stanu skóry na poziomie komórkowym; znaczne polepszenia jej jakości (w tym gęstości) oraz wyglądu,
  • podniesienie pośladków,
  • pozbycie się obwisłej skóry z brzucha, ramion, ud, dłoni, a także kolan,
  • likwidacja każdego rodzaju cellulitu.

Każda kobieta zasługuje na piękne ciało, które wygląda atrakcyjnie i ponętnie. Już teraz możemy pozbyć się wszystkich naszych niedoskonałości w bardzo prosty sposób. Wystarczy poddać się rewolucyjnemu zabiegowi Thermage CPT, który daje naprawdę imponujące efekty i nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku.