sylwetka

Jeśli Twoim marzeniem jest piękna, wymodelowana sylwetka, a mimo stosowania odpowiedniej diety i regularnego ćwiczenia efekt jest wciąż niezadowalający, to czas najwyższy, by zapoznać się z urządzeniem Liposunix Ulipo. Dzięki innowacyjnej technologii, którą stosuje się w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej można przywrócić swojej skórze jędrność i elastyczność. Wszystko w całkowicie bezpieczny sposób i bez użycia skalpela.

Zbawienne działanie ultradźwięków – Liposunix Ulipo

Zastosowanie ultradźwięków pozwala trwale zniszczyć komórki tłuszczu zalegające pod tkanka skórną. Komórki zostają przetworzone, a następnie wydalone przez nasz organizm, co jest zupełnie naturalnym procesem. Innowacyjność tej metody polega na skutecznej redukcji tłuszczu, a przy tym nie zniszczeniu nerwów i komórek. Ultradźwięki nie są szkodliwe dla zdrowia i nie wpływają negatywnie na stan naszej skóry. Spektakularne efekty możemy zaobserwować nawet już po pierwszym zabiegu.

Liposunix Ulipo – innowacyjna technologia

Dzięki Liposunix Ulipo możemy wymodelować sylwetkę i wyszczuplić wybrane partie ciała (takie jak: brzuch, pośladki, biodra, ramiona) za pomocą emitowanych przez urządzenie ultradźwięków. Mimo dobrze dobranej diety i regularnych ćwiczeniach czasem ciężko jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z niektórych partii ciała – i tutaj z pomocą przychodzi najnowsza technologia Liposunix Ulipo. Wysoka intensywność ultradźwięków pozwala zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę w bezpieczny oraz efektywny sposób.

Efekty liposukcji ultradźwiękowej Liposunix Ulipo

Najczęstszymi rejonami na ciele, na których przeprowadza się zabieg są uda, pośladki, brzuch i ramiona. Widoczny efekt możliwy jest już nawet po pierwszym zabiegu. Zabieg Liposunix Ulipo jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje skutków ubocznych. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków możemy odzyskać utraconą jędrność i elastyczność skóry. Metoda ta pozwala spowolnić naturalny proces starzenia skóry.

Zalety zabiegu Liposunix Ulipo – SkinClinic Warszawa

Zabieg Liposunix Ulipo jest nieinwazyjny i bezbolesny dla pacjenta. Jest to bezpieczna metoda modelowania ciała, dzięki której możemy uzyskać szczupłą sylwetkę i przywrócić jej dawny zdrowy blask. Efekty możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu, chociaż zaleca się powtórzenie sesji w celu uzyskania jeszcze bardziej spektakularnych efektów.

Liposunix Ulipo – dla kogo zabieg?

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej Liposunix Ulipo przeznaczony jest dla osób, które stosują odpowiednią dietę i regularnie ćwiczą, choć wciąż nie mogą uzyskać upragnionych efektów. Zabieg ten niejako wspomaga proces odchudzania i modelowania ciała poprzez zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Zabiegowi Liposunix nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Specjalista przeprowadza wywiad z pacjentem, co pozwoli wyeliminować ewentualne przeciwwskazania oraz udzieli dokładnych informacji o przebiegu zabiegu.