Piękno pod opieką ekspertów

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Doceniają ją gwiazdy i odwiedzają ci, którzy chcą spełnić marzenie o prawdziwej metamorfozie. Zgromadzeni w niej specjaliści sprawiają, że każdy, kto do niej wejdzie po prostu pięknieje. SkinClinic kreuje trendy i wyznacza standardy. Jeśli w najlepszych światowych klinikach pojawi się jakaś nowa przełomowa metoda pielęgnacji o którą wzbogaciła się medycyna estetyczna – zabieg modelowania sylwetki czy anti-aging można być pewnym, że SkinClinic będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym je znajdziecie.

Główną domeną SkinClinic jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Klinika imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. Oferuje zabiegi medycyny estetycznej oraz wybrane zabiegi chirurgi estetycznej. Proponuje najskuteczniejsze metody likwidowania tkanki tłuszczowej, laseroterapię, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry oraz odprężające i regenerujące zabiegi SPA.

SkinClinic Med&Beauty to miejsce, w którym można poddać się także holistycznej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące doceniają piękne Polki, m.in.: Justyna Steczkowska, Joanna Krupa, Agnieszka Popielewicz, Ada Fijał, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Glinka, Karolina Malinowska. To dziś bez wątpienia najlepsze i najmodniejsze medical day spa w Polsce.

SkinClinic korzysta z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych. Realizowane tu zabiegi oraz urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty FDA i CE. W SkinClinic pracują znakomici lekarze dla których medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i chirurgia estetyczna to zawodowe pasje. O klientów troszczą się także kosmetolodzy z wieloletnią praktyką. Personel kliniki dba o najlepszy standard zabiegów, miłą atmosferę, pełną satysfakcję klientów i dyskrecję. SkinClinic zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. SkinClinic spełnia wszystkie wymagane normy medyczne oraz posiada status podmiotu leczniczego. Dysponuje odpowiednio wyposażonymi gabinetami i nowoczesnym atestowanym sprzętem do wykonywania zbiegów w znieczuleniu miejscowym.

Zapraszamy klientów do naszej nowoczesnej kliniki o przyjaznym i luksusowych wnętrzach przy ulicy Stawki 4 B. Oferujemy karty rabatowe VIP dla stałych klientów oraz systemy ratalne na zakup zabiegów. Zapraszamy już dziś.