kobietA2

Nasze ciała mają to do siebie, że z biegiem lat się starzeją, tkanki wiotczeją, a nasz wygląd się zmienia. Dotyczy to wszystkich części ciała bez wyjątku. Bardzo dużo kobiet odczuwa spadek poziomu komfortu, a co za tym idzie samopoczucia i pewności siebie, kiedy z biegiem lat ich części intymne zaczynają wyglądać nieco inaczej. Dotyczy to także pań po porodach, które miały np. nacinane krocza i przez to ich wargi sromowe uległy deformacji. Z wiekiem tkanki w naszym ciele wiotczeją, dotyczy to także tkanek budujących nasze części prywatne. Jeżeli stanowi to dla nas problem i źródło dyskomfortu, warto jest zastanowić się nad poddaniem się zabiegowi, który zahamuje procesy starzenia i przywróci młodzieńczy wygląd naszemu kroczu, a co za tym idzie, przywróci także komfort życia intymnego i nie tylko intymnego, ponieważ za komfortem w sferze prywatnej idzie także komfort w codziennym życiu.

Na czym polega zabieg nićmi liftingującymi?

Zabieg ten jest innowacyjnym sposobem odmładzania pochwy, wykorzystującym nici ginekologiczne o nazwie Vaginal Narrower. Nici te są całkowicie wchłanialne, a ich końce wyposażone są w haczyki. Efektem zabiegu jest odnowa komórkowa i lifting pochwy, a co za tym idzie, poprawa estetyki warg sromowych. Metoda ta jest praktycznie bezinwazyjna i bezbolesna, a także bardzo skuteczna. Wejście do pochwy zostaje zwężone, a wygląd krocza zostaje poprawiony. Tkanki zostają odmłodzone, a ich napięcie wzrasta. Efekt po zabiegu utrzymuje się nawet kilka lat, a na dodatek zabieg ten najczęściej jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga okresu hospitalizacji. Co także istotne, do zwykłej aktywności można powrócić już po kilku dniach. Powikłania występują niezwykle rzadko i zazwyczaj nie są groźne. Już nie musisz borykać się z problemami związanymi z wiotczeniem tkanek okolic intymnych – wystarczy poddać się zabiegowi, który pozwoli ci wyeliminować ten kłopot. W dzisiejszych czasach ciągle powstają nowe metody rewitalizacji okolic intymnych i nie tylko i warto jest raz na jakiś czas rozeznać się pośród nich, bo nigdy nie wiadomo, kiedy któraś z nich będzie akurat odpowiednia dla nas w danym momencie.

Gdzie poddać się zabiegowi?

Coraz więcej klinik ginekologii estetycznej w Polsce oferuje zabieg nićmi liftingującymi, coraz łatwiej jest więc znaleźć odpowiednią klinikę niezbyt daleko od swojego miejsca zamieszkania. Kliniką medycyny estetycznej przeprowadzającą ten zabieg w Warszawie, jest klinika Skin Clinic mieszcząca się w Centrum na ulicy Stawki. Najważniejsze, to zrobić rozeznanie pośród różnych klinik, żeby wybrać tę, w której specjaliści wykonują swoją pracę w profesjonalny i godny zaufania sposób. Nie powinno się wybierać miejsca, w którym mamy zamiar przeprowadzić zabieg, wyłącznie na podstawie niskiej ceny. W przypadku ciała i zdrowia najważniejsza jest jakość wykonania zabiegu i profesjonalizm specjalisty, który będzie go przeprowadzał. Niekiedy warto jest zapłacić więcej, ale mieć pewność, że zabieg będzie przeprowadzany w stu procentach profesjonalnie i w jak najlepszych warunkach. Nie warto jest ryzykować powikłań zdrowotnych związanych z nieprofesjonalnie przeprowadzonym zabiegiem, nie do końca sterylnymi warunkami lub po prostu wątpliwymi umiejętnościami danego specjalisty.