Metamorfozy to wyjątkowy projekt. Stworzyliśmy go, aby pokazać naszym klientom, jak spektakularnych zmian w swoim wizerunku, można dokonać oddając się w ręce naszych specjalistów, kosmetologów i lekarzy a także czerpiąc z możliwości jakie daje współczesna medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna.

Proponujemy trzy programy zmiany swojego wizerunku:

1.Program kosmetyczny

Stworzony dla osób młodych i dla tych, którzy myślą o drobnych, delikatnych zmianach lub poszukują porady i sposobów uporania się z niewielkimi problemami estetycznymi. Program polega na zastosowaniu zabiegów kosmetycznych, takich jak: mikrodermabrazja, kawitacja, ultradźwięki, peelingi lekarskie, pielęgnacja kosmetyczna, makijaż permanentny, makijaż dzienny, stylizacja włosów.

2.Program estetyczny

Zabiegi dla osób po trzydziestym roku życia, których ciało wymaga zastosowania procedur medycyny estetycznej: korekta górnej części twarzy, botox, wypełniacze zastosowane dla poprawy dolnej części twarzy, implantacja Złotych Nici, laserowe peelingi, fotoodmładzanie, fale radiowe, mezoterapia.

3.Program zaawansowany

Program dla osób zdecydowanych na konkretne rozwiązania metodami chirurgii plastycznej w połączeniu z procedurami medycyny estetycznej.

Nasi klienci mają możliwość wylosowania jednego z trzech programów projektu Metamorfozy, który będziemy prezentować na naszej stronie internetowej. Taką szansę mają także te osoby, które zgłoszą się w procesie rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem reklam naszej kliniki publikowanych w miesięcznikach kobiecych.