icoone laser-2
Według opinii specjalistów przełomowa technologia ICOONE® Laser to niezawodna metoda modelowania ciała.
Czytaj dalej

lato_stand-www

REGULAMIN KLINIKI:

Zadatek bezzwrotny – w przypadku nie przybycia/odwołania/niedowołania wizyty w Klinice. Wyjątek w przypadku, jeśli podczas konsultacji w Klinice Lekarz nie zakwalifikuje do zabiegu lub w przypadku choroby, zdarzenia losowego po przedłożeniu stosownego zaświadczenia. Czytaj dalej

szczupla

Problemy z wagą i miejscowa otyłość to dość powszechny problem, z którym borykają się kobiety w różnym wieku. Żadna polecona metoda nie jest idealnym antidotum na nadwagę, ale przy odpowiednim trybie życia i czynnikom wspomagającym jesteśmy w stanie otrzymać zadowalające rezultaty. Z jakich zabiegów można skorzystać, jeśli chcemy wymodelować sylwetkę i pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie?

Czytaj dalej

Poprawa  jędrności skóry  jest dziś możliwa bez użycia  skalpela  i bez okresu rekonwalescencji.

Czytaj dalej

Obagi to amerykańska linia kosmetyków opracowana przez doktora Zein’a Obagi, która zadba o Twoją skórę niezależnie od Twojego wieku i kolorytu skóry.

Oferta kosmetyczna Obagi

OBAGI NU-DERM Fx

Obagi-Nu-Derm-Fx-Skin-Transformation-Kit-Normal-Dry-Skindustry-Clinic-600x600-300x300

Czytaj dalej

                                                         Age perfection

AGE PERFECTION

Pierwszy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny o działaniu rozświetlającym oraz globalnie odmładzającym. Opracowany specjalnie dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zalecany dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami, przebarwieniami, widocznymi ujściami gruczołów łojowych, nierównym kolorytem cery.

Czytaj dalej