Jesień to właśnie ten czas by zadbać o swoją skórę po lecie i przygotować ją na zimę. Letnia ekspozycja słoneczna sprawia, że skóra zazwyczaj jest odwodniona, pojawiają się na niej nowe zmarszczki, pękające naczynka przebarwienia oraz ślady po poparzeniach słońcem.

Dodatkowo wysoka temperatura, słona woda czy piasek i pyłki sprawiaj, że nasza skóra staje się matowa i przesuszona, łuszczy się oraz brak jej jędrności i naturalnego blasku.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy promocyjne ceny na zabiegi:
mikronakłuwanie Surgen
lifting Caci.

Zabiegi te sprawią, że nasza skóra stanie się elastyczna i odzyska blask (mikronakłuwanie), natomiast lifting Caci sprawi, że letnie zmarszczki uciekną w niepamięć.
Zapraszamy SkinClinic

lipo

Vaser Lipo jest innowacyjną metodą odchudzania. Zabieg pozwala zredukować tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała. Nowoczesna technologia, dzięki której sylwetka nabiera sportowego, atletycznego kształtu w szybki i zupełnie bezpieczny sposób. Vaser Lipo to przełom w dziedzinie medycyny estetycznej. Dowiedz się na czym polega i jeszcze dziś umów się na zabieg!

Czytaj dalej

lato_stand-www

REGULAMIN KLINIKI:

Zadatek bezzwrotny – w przypadku nie przybycia/odwołania/niedowołania wizyty w Klinice. Wyjątek w przypadku, jeśli podczas konsultacji w Klinice Lekarz nie zakwalifikuje do zabiegu lub w przypadku choroby, zdarzenia losowego po przedłożeniu stosownego zaświadczenia. Czytaj dalej

                                                         Age perfection

AGE PERFECTION

Pierwszy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny o działaniu rozświetlającym oraz globalnie odmładzającym. Opracowany specjalnie dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zalecany dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami, przebarwieniami, widocznymi ujściami gruczołów łojowych, nierównym kolorytem cery.

Czytaj dalej