regeneris1

Home / Regeneracja na najwyższym poziomie dzięki zabiegowi Regeneris

Regeneracja na najwyższym poziomie dzięki zabiegowi Regeneris

Atrakcyjny wygląd pomaga w codziennym życiu – mężczyźni ustępują Ci miejsca, szef jest znacznie milszy, a koleżanki z zaciekawieniem pytają, jakie cudowne kosmetyki stosujesz, by wciąż wyglądać jak 20-latka. Jeśli tak niewiele potrzeba, by zapewnić sobie dobre samopoczucie i przychylność innych czemu z tego rezygnować? Jeśli jest coś, co chciałabyś poprawić w wyglądzie swojej twarzy…

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  regeneris

  Atrakcyjny wygląd pomaga w codziennym życiu – mężczyźni ustępują Ci miejsca, szef jest znacznie milszy, a koleżanki z zaciekawieniem pytają, jakie cudowne kosmetyki stosujesz, by wciąż wyglądać jak 20-latka. Jeśli tak niewiele potrzeba, by zapewnić sobie dobre samopoczucie i przychylność innych czemu z tego rezygnować? Jeśli jest coś, co chciałabyś poprawić w wyglądzie swojej twarzy lub po prostu ją odżywić nie obawiaj się korzystać z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej! Regeneris pozwoli Ci, w krótkim czasie odjąć kilka lat i jeszcze bardzie zachwycić Twoje otoczenie.

  Stworzony z myślą o wymagających kobietach

  Zabieg Regeneris przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które nie lubią inwazyjnych sposobów na przywrócenie bądź poprawę urody, a wręcz boją się bólu i skalpela. To innowacyjna metoda, która szybko i bezboleśnie pozwoli Ci przywrócić młody wygląd. To również idealnie rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą poddawać się innym zabiegom np. ze względu na uczulenie czy alergię na składniki zawarte w preparatach wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej, zapewniających wypełnianie zmarszczek.

  Działanie na wielu płaszczyznach dla zdumiewających efektów

  Zabieg Regeneris przebiega dwuetapowo. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta, która umieszczana jest w specjalnych próbówkach, następnie one lokowane są  w specjalnej wirówce, której zadaniem jest odwirowanie tego, co cenne przy odbudowie skóry, od tego, co nie pomoże w jej regeneracji. Erytrocyty i leukocyty zostają oddzielone od płytek krwi, bo to właśnie one są odpowiedzialne za gruntowną przebudowę skóry. Nie tylko same bogatopłytkowe osocze jest podawane pod skórę, bowiem jest ono łączone z odczynnikiem, który aktywuje płytki krwi, do produkcji czynników wzrostu. Wypełnianie osoczem bogatopłytkowym połączonym z odczynnkiem jest gwarancją sukcesu, podobnie jak sposób jego podawania. Istnieje kilka sposobów . Pierwszym jest wstrzykiwanie preparatu w miejsca bezpośrednio dotknięte problemem, a więc w bruzdy nosowo-wargowe, drobne zmarszczki wokół oczu i ust czy te znajdujące się na czole, by wypełnić je w miejscach newralgicznych – jest to tzw. wypełnianie liniowe. Drugim sposobem jest ostrzykiwanie skóry, podobne do zabiegu mezoterapii igłowej – w miejsca, gdzie np. skóra straciła swoją jędrność i objętość podaje się preparat, dzięki czemu następuje stymulacja produkcji kolagenu, a także poprawa gęstości skóry. Zabieg naprawdę, już po pierwszym ostrzykiwaniu przynosi rewelacyjne efekty, o czym można przekonać się przeglądając zdjęcia pacjentów, którzy sięgnęli po pomoc Skin Clinic i przeszli zabieg Regeneris.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *