Gdy dokucza Ci luźna skóra i nie możesz już patrzeć na swoje nieestetyczne zmarszczki, mamy dla Ciebie naprawdę dobrą wiadomość. Istnieje skuteczny sposób, aby poradzić sobie z tego typu niedogodnościami. Nowoczesny zabieg falami ultradźwiękowymi Ulthera w spektakularny sposób odmłodzi Twoją twarz i wymodeluje jej owal. Nie martw się więcej tym, co jesteś w stanie zmienić!

Na czym polega zabieg

Przed kuracją konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z pacjentem po ty, by wykonać wizualizację oraz zaplanować precyzyjnie zabieg. Polega on na zapewnieniu dużej ilości ciepła do tkanek skóry właściwej, które zostaje wymierzone w włókna kolagenowe w celu ich pobudzenia, co doprowadza ostatecznie do polepszenia napięcia skóry (tworzą się tzw. punkty koagulacji termalnej). Fale przenikają przez warstwy skóry, ale w żaden sposób jej nie uszkadzają. Redukują jedynie niezdrowe, naruszone lub obumarłe jej części i przyśpieszają proces ich regeneracji. Zabieg nie jest bolesny, ale może powodować lekki dyskomfort, więc stosuje się w jego trakcie m.in. kremy miejscowo znieczulające czy nawiew chłodnego powietrza, ewentualnie podaje się tabletki przeciwbólowe.

Aparat Ulthera potrafi wiele. Jest w stanie wymodelować kształt twarzy, zlikwidować zmarszczki, nadać właściwy kontur twarzy. Pierwsze efekty pojawiają się w ciągu kilku godzin, a pełny i długotrwały rezultat widoczny jest po kilku miesiącach. Po zabiegu niepotrzebny jest czas rekonwalescencji. Sam zabieg trwa od 30 do 45 minut. Jedynym “śladem” po kuracji może być rumień, który znika w przeciągu kilku godzin. Nie zaobserwowano więcej efektów ubocznych czy innych uniedogodnień, więc procedura jest całkowicie bezpieczna. Jej wysoką skuteczność rekomendują specjaliści z warszawskiej kliniki medycyny estetycznej SkinClinic.

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, planujących odpowiednio uformować swoją twarz oraz jej elementy, np. pozbyć się tkanki tłuszczowej z podbródka, usunąć fałdy nosowo-wargowi oraz ujędrnić swoją skórę i zwiększyć jej gęstość. Kuracja jest idealna dla pacjentów stosunkowo młodych, którzy dostrzegli już pierwsze oznaki starzenia lecz z jakichkolwiek powodów nie chcą zdecydować się na zabieg chirurgiczny.

Przeciwwskazania

Kuracja ma pewne ograniczenia. Zabieg nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy:

  • mają otwarte rany czy zmiany chorobowe w okolicy twarzy,
  • zmagają się z trądzikiem,
  • mają wszczepione w ciało implanty lub jakiekolwiek metalowe elementy lub elementy elektryczne,
  • cierpią na choroby skóry,
  • są w trakcie przyjmowania leków przeciwzakrzepowych.

Usunięcie zmarszczek i poprawienie elastyczności skóry to cel wielu kobiet. Dodatkowo, przydałoby się jeszcze podniesienie owalu twarzy. To nie wyimaginowana lista życzeń, a rzeczy, które można realnie osiągnąć przy pomocy nowoczesnej technologii, która ingerując w praktycznie wszystkie aspekty naszego życia, znacznie poprawia jego jakość, dając niezliczone możliwości. Poprawa urody jest po to, by czuć się atrakcyjną dla siebie i innych. Dopiero z takim samopoczuciem i wysoką samooceną można spokojnie realizować ambitne cele osobiste oraz zawodowe i z radością witać nowy dzień.