lipo

Vaser Lipo jest innowacyjną metodą odchudzania. Zabieg pozwala zredukować tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała. Nowoczesna technologia, dzięki której sylwetka nabiera sportowego, atletycznego kształtu w szybki i zupełnie bezpieczny sposób. Vaser Lipo to przełom w dziedzinie medycyny estetycznej. Dowiedz się na czym polega i jeszcze dziś umów się na zabieg!

Vaser Lipo – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Im szczuplejsza sylwetka, tym czujemy się pewniej we własnej skórze oraz wydajemy się innym bardziej atrakcyjni. Każdy marzy o widocznych mięśniach brzucha i atletycznym kształcie sylwetki. Nie od dziś wiadomo, że dzięki dobrze dobranej diecie i regularnym ćwiczeniom możemy uzyskać taki efekt. Mimo tego, dieta i ćwiczenia nie zawsze pozwalają uzyskać aż tak spektakularny efekt jakiego byśmy oczekiwali. Dzięki specjalistycznym zabiegom i ultranowoczesnej technologii Vaser Lipo możemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę. A to wszystko w bardzo bezpieczny i mało inwazyjny sposób.

Liposukcja ultradźwiękowa – na czym polega zabieg Vaser Lipo?

Technologia Vaser Lipo jest przełomem w dziedzinie medycyny estetycznej. Pozwala wymodelować sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową, a efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Ultradźwięki, które są emitowane przez specjalne urządzenie dostają się do tkanki tłuszczowej pod skórą i rozbijają ją. Dzięki temu tłuszcz, który staje się mniej zbity można bardzo łatwo odessać. Urządzenie pozwala dotrzeć w nawet najbardziej trudno dostępne miejsca na ciele pacjenta nie niszcząc nerwów ani tkanki skórnej. Na tym polega jego innowacyjność i bezpieczeństwo.

Vaser Lipo – innowacyjna technologia walki z tłuszczem

Innowacyjność Vaser Lipo polega na rzeźbieniu w tkance tłuszczowej, co pozwala nie tylko usunąć jej nadmiar, lecz także doskonale modeluje sylwetkę odsłaniając mięśnie. To rewolucyjna metoda, która przynosi spektakularne efekty – informują specjaliści z kliniki SkinClinic w Warszawie. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia nerwów ani tkanki łącznej dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry i nie wpływa niekorzystnie na zdrowie pacjenta.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ultradźwiękiem – Vaser Lipo?

Zabieg Vaser Lipo stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzającej stosowanej przez osoby aktywnie fizycznie. Niekiedy ciężko jest zredukować tkankę tłuszczową w niektórych miejscach na ciele zwykłymi ćwiczeniami. Vaser Lipo dociera w trudne i delikatne miejsca, takie jak: szyja, piersi, twarz, a przy tym ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest minimalne. Zabiegi ultradźwiękiem Vaser Lipo nie są przeznaczone dla osób ze znaczną nadwagą.

Vaser Lipo – zalety zabiegu

Dzięki zabiegom ultradźwiękiem możemy w szybki sposób poprawić kształt naszej sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Jędrna i smukła sylwetka to nie problem dzięki ultranowoczesnej technologii. Zabieg nie wymaga znieczulenia ogólnego. Stosuje się tylko i wyłącznie znieczulenie miejscowe, co jest znacznie bardziej bezpieczne dla pacjenta. Zabieg jest bezbolesny i nie powoduje dyskomfortu podczas jego przebiegu. Ryzyko powikłań jest niewielkie. Napięta i elastyczna skóra oraz smukłe, wysportowane ciało dzięki Vaser Lipo.

Sprawdź promocje na zabieg Vaser Lipo!