Współpraca

SkinClinic Med & Beauty to jedna z najsilniejszych i najbardziej prestiżowych marek na polskim rynku estetycznym. Kreuje trendy w proponowaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań medycznych i kosmetologicznych oraz wyznacza standardy w podejściu do kształtowania relacji z pacjentami i partnerami.

Dzięki konsekwentnemu budowaniu pozycji w branży estetycznej, od wielu lat zalicza się do grona najlepszych i cieszących się największą renomą klinik w kraju. Doskonale wypromowana w mediach przykłada dużą wagę do inwestowania w zespół, technologie oraz wizerunek. Doceniana przez pacjentów z całej Polski przeznacza duże nakłady na stały rozwój oferty. Ogromne znaczenie dla prestiżu miejsc i popularyzacji zabiegów pielęgnacyjnych ma współpraca z największymi gwiazdami i osobowościami z pierwszych stron gazet.

SkinClinic Med & Beauty to dziś dwie wyjątkowe kliniki medycyny estetycznej. Partnerami marki są wiodący producenci sprzętu medycznego i dystrybutorzy metod estetycznych. Dzięki wspólnemu doświadczeniu, relacjom budowanym od wielu lat i pozycji marki na rynku, koncept SkinClinic Med & Beauty zapewnia dostęp do unikalnej wiedzy i szczególnych możliwości rozwoju. Siłą rozwiązań SkinClinic Med & Beauty są autorskie procedury estetyczne oparte na unikalnym połączeniu sprawdzonych, najbardziej efektywnych metod.

Kliniki SkinClinic Med & Beauty są miejscami, w których odbywają się najważniejsze premiery zabiegów, technologii i metod estetycznych. Jako pierwsze przedstawiły liposukcję Body Jet, wprowadziły nowatorskie metody odmładzania Zaffiro i Ulthera, jak równiez Liposhock.

Kliniki imponują zestawem różnorodnych, najczęściej wybieranych przez pacjentów metod odmładzających, modelujących i upiększających. Proponują najskuteczniejsze zabiegi anti-agingowe, metody likwidowania tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, ujędrniania skóry, laseroterapię oraz odprężające i regenerujące zabiegi SPA. Wyjątkowe miejsca, zespół doskonałych ekspertów oraz najlepsze technologie estetyczne i zabiegi pielęgnacyjne sprawiają, że każdy, kto raz odwiedzi SkinClinic Med & Beauty, z przyjemnością tu powraca.

Poszukujemy Partnerów biznesowych – Franczyzobiorców.
Wymogi dotyczące franaczyzobiorcy:
Osoba z doświadczeniem biznesowym, znająca branżę, gotowa zawrzeć wieloletnią umowę.
Lokal o pow. od 80 do 200 m2, zlokalizowany w centrum miasta lub na prestiżowym osiedlu w pobliżu centrum, na parterze.

Oferujemy:

  • Współpracę z silną, rozpoznawalną na rynku marką
  • Know – How
  • Możliwość posługiwania się logo
  • Bezpłatne szkolenia dla pracowników i właścicieli przez cały czas trwania umowy
  • Reklamę ogólonopolską całej sieci, centralne działania marketingowe i PR
  • Jednolitą politykę cenową i spójną ofertę zabiegową
  • Wyłączność terytorialną

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą i otwarciem wlasnej Kliniki zachęcamy do kontaktu z nami. Obecnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie całej Polski. W szczególności miast z populacją do 50 tys. mieszkańców.

ZAPYTANIA OFERTOWE

Protokół z wyboru oferty