Problem wiotkiej i nieelastycznej skóry dotyka bardzo wiele kobiet, rzadziej mężczyzn, zwłaszcza po 40. roku życia. Jak można sobie z tym radzić? Sposobów jest wiele. Poprzez zmianę nawyków żywieniowych, regularne ćwiczenia aż po stosowanie kosmetyków ujędrniających. Jednak, przy tak zapracowanym trybie życia, nie zawsze można znaleźć czas na wszelkie działania tego typu. Warto wtedy pomyśleć o możliwościach, jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna. Innowacyjnym sposobem na poprawę jędrności skóry stał się bardzo popularny zabieg Sculptra. Polega on na ostrzykiwaniu wybranych przez pacjenta okolic kwasem polimlekowym, który jest stosunkowo nieszkodliwy, ponieważ występuje naturalnie w naszym organizmie.

Czytaj dalej

Każdy z nas marzy o cudownym eliksirze młodości, który mógłby zatrzymać procesy starzenia. Niestety, z wiekiem skóra staje się wiotka, mniej elastyczna i podatna na tworzenie się zmarszczek. Istnieje wiele sposobów na utrzymywanie skóry w dobrej kondycji – można uprawiać sport, zmienić nawyki żywieniowe oraz stosować specjalistyczne kosmetyki ujędrniające. Często jednak zapominamy o codziennym stosowaniu kosmetyków i gotowaniu zdrowych posiłków na każdy dzień. W takich przypadkach warto pomyśleć o korzyściach, jakie płyną z poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. Jedną z nowości, która okazała się hitem, jest kuracja LipoTransfer Adivive – innowacyjna metoda wykorzystująca własną tkankę pacjenta.

Czytaj dalej

Każda kobieta chciałaby pozbyć się niechcianych wałeczków tłuszczu bez karkołomnych ćwiczeń oraz kolejnych nieskutecznych diet. W takim wypadku na pomoc przybywa medycyna estetyczna, która w swojej ofercie ma wiele zabiegów modelujących ciało oraz sylwetkę. Wśród proponowanych kuracji wyszczuplających warto zwrócić uwagę na liposukcję Body Jet – innowacyjny zabieg polegający na usuwaniu niechcianej tkanki tłuszczowej przy pomocy strumienia wodnego.

Czytaj dalej

udaUda to ta część kobiecego ciała, która narażona jest na łatwiejsze i szybsze odkładanie tkanki tłuszczowej. Nie tylko sprawiają one wówczas wrażenie masywnych, ale dodatkowo na ich powierzchni uwidacznia się cellulit. Panie marzące o szczupłych, zgrabnych udach doskonale zdają sobie sprawę, że ich uzyskanie nie należy do prostych zadań. Jak zatem sprawić, by nasze uda były zgrabne i jędrne? Zapytaliśmy o to lekarzy z kliniki SkinClinic w Warszawie.

Czytaj dalej

icoone laser-2
Według opinii specjalistów przełomowa technologia ICOONE® Laser to niezawodna metoda modelowania ciała.
Czytaj dalej

lipo

Vaser Lipo jest innowacyjną metodą odchudzania. Zabieg pozwala zredukować tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała. Nowoczesna technologia, dzięki której sylwetka nabiera sportowego, atletycznego kształtu w szybki i zupełnie bezpieczny sposób. Vaser Lipo to przełom w dziedzinie medycyny estetycznej. Dowiedz się na czym polega i jeszcze dziś umów się na zabieg!

Czytaj dalej