Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało są jedną z najpopularniejszych gałęzi medycyny estetycznej. Dobrze wykonane mogą znacznie podnieść komfort życia pacjenta oraz przynieść zadowolenie z własnego ciała. Profesjonalne podejście i szeroka wiedza lekarzy pracujących w SkinClinic pozwala raz na zawsze zapomnieć o problemach związanych z estetyką sylwetki. Nieważne, czy borykasz się z problemem nadpotliwości czy po prostu chcesz zniwelować oznaki starzenia lub usunąć blizny – zabiegi medycyny estetycznej są przeznaczone dla zaspokajania Twoich potrzeb.

 

Jak przeprowadzamy zabiegi?

Wszystkie zabiegi, dostępne w naszej ofercie, wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, którzy zapewniają pełen profesjonalizm usług. Do przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy przede wszystkim niezwykle precyzyjne naświetlanie laserowe, a także botoks, masaże czy mezoterapię. W ofercie przedstawiamy także innowacyjne zabiegi Maximus, Zaffiro i Icoone. Pacjenci mogą też skorzystać z porad dietetyków w zakresie zdrowego odżywiania i zrzucania zbędnych kilogramów. Również plastyka kolan i ramion może okazać się świetnym dopełnieniem walki o idealną sylwetkę.

Efekty zabiegów

  • Odmładzanie i ujędrnianie ciała
  • Zniwelowanie blizn oraz rozstępów
  • Pozbycie się niechcianego owłosienia
  • Rewitalizacja skóry
  • Wymodelowanie sylwetki
  • Zahamowanie procesu nadmiernego pocenia

Zabiegi na ciało w SkinClinic

Klinika medycyny estetycznej SkinClinic oferuje szeroką gamę laserowych zabiegów na całe ciało. Jeśli borykasz się z nadpotliwością, bliznami i przebarwieniami po trądziku lub po prostu chcesz poddać się laserowej depilacji, jesteś na najlepszej drodze. Dzięki naszym propozycjom pacjenci odzyskują pewność siebie i utracony wcześniej komfort życia. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez specjalistów i doprasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, nasi lekarze pomogą wybrać odpowiedni zabieg tak, by pacjent raz na zawsze uporał się z problemem.