Liposukcja brzucha – Body Jet

Liposukcja brzucha – Body Jet to zabieg wykonywany w celu modelowania ciała i sylwetki, a także redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej w celu jej ewentualnego przeszczepienia w wybraną partię ciała, co jest także możliwe dzięki reimplementacji tłuszczu przy pomocy urządzenia Body Jet. Technologia liposukcji polega na wykorzystaniu systemu WAL, polegającego na usuwaniu tłuszczu przy pomocy strumienia wodnego. Ten sposób pozwala na selektywne pozbycie się komórek tłuszczowych. Efekt wodnej liposukcji oceniany jest jako lepszy, niż w przypadku pozostałych rodzajów liposukcji, w tym liposukcji chirurgicznej.

body jet

Jak wygląda zabieg?

Zabieg liposukcji Body Jet opiera się na zastosowaniu wodnego strumienia, który skutecznie wypłukuje z wybranych partii ciała nagromadzone komórki tłuszczowe. Wprowadzenie pod skórę wodnego roztworu przez elastyczne kaniule sprawia, że może ona równomiernie dostać się do skupisk komórek tłuszczowych, które zostają rozbite. Rozbity tłuszcz jest następnie odsysany, dzięki czemu organizm nie musi go samodzielnie usuwać. Użycie elastycznych kaniuli i podanie miejscowego znieczulenia sprawia, że zabieg jest dla pacjenta całkowicie bezbolesny. Pacjenci których waga jej lekko zawyżona, a zależy im jedynie na wymodelowaniu sylwetki mogą jednorazowo poddać się zabiegowi poprawiającemu wygląd nawet trzech partii ciała.

Efekty liposukcji brzucha – Body Jet

  • Likwidacja miejscowej otyłości,
  • Skuteczne rozbijanie skupisk tłuszczu i odessanie niepotrzebnej materii,
  • Wyszczuplenie i wymodelowanie ciała,
  • Reimplementacja tłuszczu w inne miejsce.

 

bodyjet_05

bodyjet_06

Liposukcja brzucha – Body Jet w SkinClinic

Liposukcja Body Jet w klinice urody SkinClinic w Warszawie pozwala na poprawę sylwetki osobom otyłym, ale także tym które chcą zmienić proporcje swojego ciała. Body Jet to skuteczne usuwanie tłuszczu przy jednoczesnej kontroli zakładającej monitorowanie jego ilości, aby nie zaburzyć naturalnej gospodarki organizmu.


Cennik:Body Jet


❭❭ Zobacz pełny cennik zabiegu ❬❬