Harmony XL – Clear Lift

Harmony XL – Clear Lift to urządzenie łączące w sobie właściwości trzech źródeł energii – światła, lasera i ultradźwięków. Dzięki takiemu innowacyjnemu połączeniu urządzenie znajduje wiele zastosowań w medycynie estetycznej. Jego działanie opiera się na wzajemnym uzupełnianiu zastosowanych technologii, dzięki którym prowadzone leczenie pacjenta odbywa się holistycznie i obfituje w wiele pozytywnych skutków odświeżających i odmładzających skórę ciała. To innowacyjna platforma stosowana w pracy kosmetologów i dermatologów.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg odbywa się przy pomocy frakcyjnego lasera Q-Switch, który emituje do wnętrza skóry frakcje, czyli sygnały wysyłane przez laser. Laser nie powoduje ablacji skóry, czyli złuszczenia naskórka. Pobudza za to skórę do samoczynnej odnowy biologicznej, dzięki której odsłaniają się jej głębsze warstwy. Tym samym odzyskuje ona świeżość i młodzieńczy blask. Działanie lasera przebiega w sposób bezbolesny dla pacjenta, czyniąc zabieg komfortowym i niewymagającym rekonwalescencji. Oddziałująca na skórę energia sprawia, że zaczyna ona produkować kolagen, którego obecność w tkankach przyczynia się do utrzymania ich w dobrej kondycji.

Efekty Harmony XL – Clear Lift

  • Widoczne odmłodzenie skóry i zwiększenie jej elastyczności.
  • Redukcja rozstępów i blizn.
  • Zmniejszenie delikatnych przebarwień i plam w leczonym obszarze.
  • Wygładzenie i napięcie powierzchni skóry.
  • Laser używany jest także w zabiegach laserowego usuwania tatuażu.

Harmony XL – Clear Lift w SkinClinic

Platforma Harmony XL – Clear Lift wykorzystywana w warszawskiej klinice SkinClinic, pozwala na kompleksowe oddziaływanie na skórę, w wyniku czego staje się ona zdecydowanie bardziej jędrna i gładka. Harmony XL – Clear Lift to gwarancja najlepszych efektów, uzyskanych pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, które są porównywalne do tych uzyskanych po wykonaniu mocnego peelingu chemicznego.

Nazwa zabieguCena
Grzbiety rąk 1 zabieg600zł
Grzbiety rąk 3 zabiegi1200zł
Kolana 1 zabieg600zł
Kolana 3 zabiegi1200zł