Liposunix

Liposunix to zabieg, który pozwoli nie tylko pozbyć się niechcianego tłuszczu, nawracającego szczególnie w przypadku miejscowej otyłości, lecz także zabieg, który pozwala na szybkie modelowanie sylwetki, co znacząco poprawia wygląd i samopoczucie pacjenta. Zabieg rozbijający osadzającą się miejscowo tkankę tłuszczową przynosi niesamowite efekty, znacznie korygujące niedoskonałości figury. Liposunix skutecznie walczy z niebezpieczną otyłością brzuszną, a także tą występującą w obrębie ramion i bioder.

Jak wygląda zabieg Liposunix?

Urządzenie Liposunix emituje fale dźwiękowe, które docierają bezpośrednio do komórek tłuszczowych powodując ich rozbicie, a w kolejnym etapie samoczynne wydalenie przez organizm. Metoda ta więc jest więc małoinwazyjna, a ponadto nie pozostawia po sobie śladów jak to ma miejsce w przypadku niektórych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie jest przy tym bezpieczne dla sąsiadujących z tłuszczowymi pozostałych komórek i tkanek. Optymalne efekty zabiegu widoczne są po 8 – 12 tygodniach, gdyż zapoczątkowany proces rozbijania tłuszczu owocuje przez kolejnych kilka tygodni.

Efekty zabiegu Liposunix

  • Redukcja tkanki tłuszczowej w wyznaczonym obszarze.
  • Modelowanie sylwetki, zmiana jej kształtu i proporcji.
  • Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do wyszczuplenia przy pomocy diety i ćwiczeń.
  • Pozbycie się z organizmu nadmiaru komórek tłuszczowych.
  • Zmniejszenie obwodu talii nawet o 2,5 cm!

ulipo-liposunix

Zabieg Liposunix w SkinClinic

Zabieg modelowania sylwetki Liposunix, wykonywany w warszawskiej klinice SkinClinic wyróżnia bezinwazyjność, a także bezpieczeństwo zapewniane pacjentom dzięki profesjonalnej opiece medycznej i najnowszym rozwiązaniom medycyny estetycznej. Dźwiękowa redukcja tkanki tłuszczowej przynosi najlepsze efekty po całej serii zabiegów, jednak pierwsze zmiany w leczonym obszarze widoczne są już po jednorazowej terapii Liposunix.


Cennik:Liposunix


❭❭ Zobacz pełny cennik zabiegu ❬❬