Radiesse

Radiesse to zabieg popularnie wykorzystywany w celu odmłodzenia twarzy, jednak również bardzo dobrze sprawdza się w przypadku odmładzania skóry ciała. Radiesse najczęściej stosuje się na dłonie, które wraz z upływem wieku i na skutek pozostałych czynników stają się pomarszczone i widocznie spada ich kondycja. Radiesse zastosowane już jednorazowo jest bardzo skutecznym zabiegiem i przynosi wymierne efekty.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Radiesse polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu – hydroksyapatytu wapnia. Substancja ta jest całkowicie bezpieczna ze względu na naturalne występowanie w ciele człowieka. Jest to jeden z budulców kości i zębów, stąd też jego całkowita biokompatybilność. Substancja wstrzyknięta w wybrany obszar natychmiast go wypełnia, a także pobudza całą okolicę do produkcji kolagenu podtrzymującego elastyczność skóry. Efekty zabiegu utrzymują się przez około rok od podania substancji.

Efekty

  • Natychmiastowe wypełnienie ostrzykiwanych obszarów.
  • Wypełnienie bruzd, zmarszczek i widocznych ubytków w strukturze skóry.
  • Pobudzenie komórek skóry do samoczynnego procesu regeneracji.
  • Naturalnie odmłodzona skóra.
  • Stymulacja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu.
  • Budowa zwartej siatki włókien kolagenowych.

Zabieg Radiesse w SkinClinic

Zabieg Radiesse przeprowadzany w warszawskiej klinice SkinClinic to zabieg skutecznie poprawiający kondycję skóry dłoni i innych partii ciała. Dzięki wykorzystaniu w pełni naturalnej substancji preparat jest bezpieczny dla osób, które cierpią z powodu uczuleń. Zabieg Radiesse pozwala długotrwale pobudzić naturalnie występujące w skórze komórki odpowiedzialne za wytwarzanie odmładzającego kolagenu. Wypełniacz stosowany w zabiegu składa się również ze specjalnego żelu, który stanowi solidną konstrukcję dla wypełnianej skóry.

Nazwa zabieguCena
Radiesseod2600zł