Co to jest Surgen?

W naszej klinice znajduje się innowacyjna platforma zabiegowa – Surgen. Dzięki niej możliwa jest nieinwazyjna i bezpieczna odnowa skóry, która obejmuje odmłodzenie i poprawę jędrności, a także daje efekt liftingu. Zabieg zredukuje zmarszczki, uelastyczni i wygładzi skórę. Ponieważ zabieg odbywa się bez użycia skalpela nie jest też związany z długim powrotem do zdrowia i codziennych aktywności. Surgen wykorzystuje nowoczesną technologię w formie energii hybrydowej. Jest to połączenie radiofrekwencji (RF) i energii elektrycznej pochodzącej z wysyłanych przez urządzenie impulsów. Energia ta podgrzewa tkanki naskórka i skóry właściwej do wzmożonej produkcji kolagenu, elastyny i pobudza procesy odbudowy.  

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg Surgen jest wykonywany w celu głębokiej odbudowy struktury skóry, jej odmłodzenia, spłycenia zmarszczek, pobudzenia produkcji kwasu hialuronowego, eliminacji blizn i rozstępów. Surgen zapewnia swego rodzaju lifting twarzy i neutralizuje pH skóry, jednocześnie hamując procesy jej starzenia się. Zabieg sprawi, że skóra naszych pacjentów znów stanie się elastyczna, jędrna i nabierze gęstości.  

Jak przebiega Surgen?

Zabieg jest wykonywany dwuetapowo:

  • pierwszy etap – w tej fazie odbywa się radiofrekwencja RF. Za pomocą maleńkich igieł do warstwy brodawkowatej skóry właściwej przekazywana jest energia, która termicznie oddziałuje na skórę, zapoczątkowując proces odmładzania;
  • drugi etap – tu zastosowanie znajdują emitowane przez mikroigły impulsy elektryczne.  To za sprawą znajdujących się głęboko pod skórą igieł odbywa się mikroablacja. Dzięki tej czynności skóra pacjenta jest stymulowana do regeneracji. Jest to możliwe w wyniku pojawiających się w skórze mikrouszkodzeń, które pobudzają ją do naturalnych procesów odbudowy.

 

surgen_igy 1surgen_igy 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabieg Surgen zapoczątkowuje regenerację skóry, sprawiając, że skóra odzyskuje naturalne pH i jednocześnie możliwa jest produkcja kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w ludzkim ciele.


Cennik:Surgen


❭❭ Zobacz pełny cennik zabiegu ❬❬