Thermage CPT

Thermage CPT to rewolucyjny zabieg przeciwdziałający procesom starzenia się skóry, szczególnie skutkującym spadkiem jej elastyczności i obwisłością. Wykorzystywana w całym procesie energia cieplna działa korzystnie na komórki skóry, pobudzając je do regeneracji i samoistnej odbudowy. Thermage CPT to idealny zabieg na obwisły brzuch, okolicę ramion, ud, kolan, a także pośladków.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnej, wymiennej i wibrującej końcówki, która znacząco obniża bolesność zabiegu (aż o 40%). Podczas zabiegów wykonywanych na ciało urządzenie wyposażane jest w czterogłowicową końcówkę do ujędrniania skóry. Tkanka skórna jest wprawiana w wibracje i tym samym pobudzana do pracy. W pierwszej kolejności na leczonym obszarze powstaje tzw. siatka markująca, która ma wskazać lekarzowi, w jakim obrębie będzie prowadził głowicę urządzenia. Emitowana energia cieplna wysyłająca impulsy nagrzewa skórę na odpowiedniej głębokości, dzięki czemu dochodzi do obkurczenia tkanek skóry. Wykorzystywana podczas zabiegów temperatura jest optymalnie dopasowana do możliwości pacjenta, dlatego też nie wywołuje dyskomfortu.

Efekty Thermage CPT

  • Napięcie obwisłej skóry w problematycznej okolicy.
  • Podnoszenie pośladków.
  • Poprawienie gęstości skóry i zwiększenie jej elastyczności.
  • Obkurczenie i ujędrnienie skóry.
  • Odbudowa obwisłej skóry brzucha, kolan, ramion, ud, a także dłoni.
  • Redukcja cellulitu.

Thermage CPT w SkinClinic

Zabieg Thermage CPT wykonywany w warszawskiej klinice SkinClinic pozwala na kompleksowe odmłodzenie skóry w leczonym obszarze. Dzięki wykorzystaniu energii cieplnej zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i dla skóry, na której nie powstają niepożądane efekty w postaci zasinień bądź krwiaków. Efekty Thermage CPT sprawiają, że starzejąca się skóra odzyskuje swoją dawną jędrność i młodzieńczy wygląd.

Thermage CPTod 3300zł