Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

*Promocja obowiązuje do końca Grudnia 2017

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo pozwala na skuteczne rzeźbienie sylwetki, dzięki innowacyjnej metodzie eliminującej jedynie komórki tłuszczowe, pozostawiając przy tym sąsiednie tkanki w nienaruszonym stanie. Istotne jest, iż liposukcja nie polega wyłącznie na eliminacji tkanki tłuszczowej, ale też na prawdziwym rzeźbieniu sylwetki, która nabiera proporcjonalnych i pożądanych kształtów. Liposukcję można zastosować w miejscach takich jak: piersi, podudzia, ramiona, a nawet okolice szyi i twarzy, których do tej pory nie można było poddawać tego typu zabiegom.

Jak wygląda zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo?

Zabieg polega na ultradźwiękowym rozbijaniu tłuszczu, który sprowadzany jest do postaci mikrokropelek, czyli tzw. emulgacji. Dzięki upłynnieniu struktury komórek tłuszczowych znacząco łatwiej jest nimi stymulować, a także usunąć z organizmu. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej pozwala nie tylko na wyszczuplenie, ale także odsłonięcie niewidocznych dotąd partii mięśni.

 54dcb94f7dbb3[1]

Efekty liposukcji ultradźwiękowej

  • Redukcja ilości komórek tłuszczowych.
  • Modelowanie i rzeźbienie sylwetki, która nabiera pożądanych kształtów.
  • Podkreślenie wykształconych mięśni i nadanie ciału atletycznego wyglądu.
  • Rozbicie skupisk tłuszczu i zlikwidowanie tym samym otyłości miejscowej.
  • Zmiana obwodu poszczególnych partii ciała.

Recenzja zabiegu Vaser Lipo:

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w SkinClinic

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo, wykonywany w warszawskiej klinice SkinClinic, pomaga nie tylko osobom chcącym zredukować objętość tłuszczu w ciele, ale także pragnącym przyspieszyć efekty aktywności na siłowni, poprzez odsłonięcie i podkreślenie wyćwiczonych partii mięśni. Liposukcja ultradźwiękowa odbywa się bez interwencji chirurgicznej, dzięki czemu jest zabiegiem bezpiecznym i małoinwazyjnym, a jej efekty odczuwalne są bezpośrednio po zabiegu, a także długofalowo po nim.

Brzuch6300zł Talia (boki)6300zł Uda wewnętrzne6300zł Uda zewnętrzne/bryczesy6300zł Kolana4700zł Podbródek3700zł Ginekomastia tłuszczowa6300zł Ramiona4700zł Plecy4700zł Łydki4700zł Korekat2100zł Ubranko210zł