Zabiegi na twarz

Cienka i delikatna skóra twarzy narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, które mają wpływ na jej wygląd. Często nawet zła dieta potrafi wyrządzić wiele krzywd, jak choćby zmiany skórne w postaci trądziku. Laserowe zabiegi medycyny estetycznej na twarz dostępne w SkinClinic pozwalają uporać się z przykrymi skutkami upływu czasu, bliznami czy przebarwieniami. Botox jest świetnym sposobem na pokonanie bruksizmu, który obecnie, z powodu nadmiernego stresu, dotyka bardzo wielu ludzi. Wypełniacze stosowane w klinice pomagają uwypuklić to, co najpiękniejsze. Dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, cieni pod oczami, opuchlizny czy powiększyć usta.

 

Jak wyglądają zabiegi na twarz?

Zespół specjalistów ze SkinClinic bardzo starannie dobiera zabiegi do potrzeb pacjenta. Do ich wykonywania najczęściej używamy nowoczesnych platform laserowych lub wypełniaczy, a także innych specjalistycznych metod, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. W przypadku usuwania nadmiaru skóry lub liftingu wykonywane są zabiegi różnego rodzaju nićmi min. : liftingującymi, hiarulonowymi, złotymi.

Efekty zabiegów:

  • zniwelowanie oznak starzenia się skóry
  • usunięcie blizn, znamion i przebarwień
  • rewitalizacja skóry
  • pozbycie się problemu bruksizmu (nocne zgrzytanie zębami)
  • powiększenie ust

Zabiegi na twarz w SkinClinic Warszawa

Profesjonalne wykonanie zabiegu na twarz gwarantuje jego efektywność. Z tego powodu w SkinClinic umożliwiamy pacjentom kontakt z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki profesjonalnej kadrze wybór zabiegu medycyny estetycznej na twarz w SkinClinic jest zawsze podyktowany indywidualnymi predyspozycjami i potrzebami pacjentów. Klinika oferuje szeroką gamę zabiegów laserowych i zabiegów z użyciem wypełniaczy. Wszystkie wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych preparatów pod okiem lekarzy medycyny estetycznej.