Chirurgia Plastyczna – sposób na młodość

Już od 2017 roku w SkinClinic dostępne są dla Państwa zabiegi z zakresu Chirurgi Plastycznej, zarówno twarzy jak i ciała. Cały dział chirurgi będzie prowadzony pod przewodnictwem uznanego lekarza Krzysztof Szymańskiego. Wykonujemy operacje plastyczne chirurgii plastycznej, kosmetycznej i estetycznej w pełnym zakresie począwszy od liftingu twarzy poprzez powiększanie piersi, zmniejszenie piersi, zabiegi korekty nosa, zabiegi liposukcji a skończywszy na drobnych zabiegach takich jak wycięcie znamion.

wpis_chirugia

Chirurgia plastyczna w naszej klinice to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, dyskrecji oraz najwyższej jakości zabiegów. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań by każdy zabieg był swego rodzaju arcydziełem. Zatrudniony personel medyczny dołoży wszelkich starań by każdy pacjent czuł się komfortowo.

W SkinClinic przeprowadzamy wszelkiego rodzaju operacje plastyczne jaki estetyczne. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic biustu – czyli w pełni bezpieczne zabiegi zmniejszenia piersi. Korekta nosa, zabieg liposukcji wodnej Body Jet, czyli niezwykle efektywne i bezpieczne odsysanie tłuszczu z okolic brzucha, operacje plastyczne powiek to tylko namiastka naszej oferty.

Gwarantujemy, profesjonalną i fachową opiekę medyczną.

K_Szymanski-copy


lek. Krzysztof Szymański

Nr PWZ: 7627875

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi ukończył w 1986 roku, w roku 1992 uzyskał tytuł specjalisty I stopnia chirurgii ogólnej, a w roku 1999 ukończył specjalizację II stopnia w chirurgii plastycznej.

Czytaj więcej >>