Lifting, czyli odmładzanie twarzy

Lifting jest nieinwazyjnym zabiegiem, który przeprowadza się bez użycia skalpela. To innowacyjna metoda skutecznego odmładzania skóry twarzy lub tylko wybranych jej partii, np. czoła, okolic oczu, szyi czy policzków. Nasza Klinika oferuje wiele różnorodnych zabiegów liftingujących twarz. Każdy z nich wykonywany jest przez lekarzy specjalistów i dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki temu możesz mieć pewność zarówno niepodważalnej jakości zabiegu, jak i bezpieczeństwa jego wykonania.

Na czym polega zabieg?

Lifting, czyli odmładzanie twarzy to zabieg wykonywany w znieczuleniu. Lekarze dobierają znieczulenie – ogólne, albo miejscowe. Wybór ten jest uwarunkowany indywidualnymi predyspozycjami każdego pacjenta. Sam lifting nie bazuje na naruszaniu ciągłości skóry, ale na pobudzeniu naturalnych procesów wewnątrz niej, pobudzających do samoregeneracji. Dzięki temu skóra twarzy jest jędrna, elastyczna i promienna. Wygląda młodziej, a zmarszczki i inne oznaki starzenia się nie są tak widoczne.

Zalety liftingu twarzy

  • widocznie odmłodzona twarz
  • wzrost napięcia, gęstości i jędrności skóry
  • niwelacja zmarszczek i innych oznak starzenia
  • poprawa owalu i konturu twarzy
  • krótki okres rekonwalescencji po zabiegu
  • możliwość szybkiego powrotu do czynności dnia codziennego

Kto może zdecydować się na lifting twarzy?

Lifting twarzy jest zabiegiem dedykowanym dojrzałym kobietom, a nawet mężczyznom, których skóra przejawia oznaki starzenia się. Nie ma konkretnej granicy wiekowej, określającej możliwość poddania się zabiegowi. Specjaliści jednak zalecają go tym pacjentom, którzy borykają się ze zmarszczkami, przebarwieniami, utratą jędrności skóry i owalu twarzy. Tuż przed zabiegiem odbywa się wywiad z lekarzem specjalistą, który ocenia możliwość wykonania zabiegu, a następnie informuje o konieczności przeprowadzenia podstawowych badań. Ich wyniki potwierdzają możliwość liftingu. Koniecznymi do wykonania badaniami są – badanie krwi, grupa krwi, morfologia, elektrolity, poziom cukru, RTG klatki piersiowej, posiew z nosa.

 

Zabieg:Cena zabiegu:
Adivive (jeden obszar)od 4000zł
Adivive (biust)9000zł
Cellural Matrix1300zł
Fraxel Dualod 700zł
Maximus500zł
Nici First Liftod 1000zł
Radiesseod 1600zł
Regeneris zestaw Classic (oczy/włosy)od 900zł
Regeneris zestaw Extra (twarz/szyja/dekolt)1200zł
Regeneris zestaw Plus (twarz+szyja/szyja)1800zł
Regeneris Plus One z Fibryną (twarz/szyja/dekolt)1500zł
Sculptra (1 zabieg)2000zł
Sculptra (2 zabieg)1800zł
Sculptra (3 zabieg)1500zł
Thermage CPTod 3300zł
Zaffirood 750zł
Złote niciod 700zł
Wypełniaczeod 1300zł