Molekuła młodości PROFHILO

Stabilizowane kompleksy hybrydowe – PROFHILO to efekt miliona sprężynek, które przywrócą Twojej twarzy utracony kontur i sprawią, że poczujesz się dużo, dużo młodziej.  Profhilo nie tylko sprawi, że Twoja skóra stanie się młodsza i jędrna ale też ją wzmocni.

Dlaczego Profhilo?

Zabieg Profhilo dzięki swojej innowacyjnej formule pozwala na neutralizację chomików, przywraca blask, profil i kontur Twojej twarzy. Dodatkowo skutecznie neutralizuje efekt zwiotczałej skóry, wygładza zmarszczki i wysmukla rysy twarzy nadając twojej skórze sprężystość i napięcie.

Znalezione obrazy dla zapytania profhilo

Na czym polega Profhilo

Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).  To  dzięki właśnie tym cząstką zabieg Profhilo pozwala uzyskać efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Warto zwrócić uwagę, że Profhilo nie jest ani zabiegiem z dziedziny wypełniaczy ani biorewitalizatorem. Profhilo to nowe podejście do kwestii przebudowy i odbudowy parametrów skóry z wykorzystaniem molekuł dlatego Profhilo jest jednym zabiegiem na rynku  i nie może być porównywanym z żadnym innym.

 

Jak działa PROFHILO w skórze?

Wstrzyknięcie podskórne molekuł skutkuje ich powolnym uwalnianiem w miejscu wstrzyknięcia. Zasadę działania można porównać do budowy rusztowania z miliona sprężynek. Molekuły uwalniając się powodują  przywracajanie utraconego kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości

 

Wskazania

Zabiegi na twarz:

  • ujędrnianie
  • odmładzanie

Zabiegi na ciało:

  • dłonie, ramiona, nogi kolana

Ile zabiegów należy wykonać dla osiągniecia 100% efektu.

Do uzyskania pełnego efektu należy wykonać od 1-2 zabiegów. 2 zabieg należy przeprowadzić w odstępie 30dni.

2 zabieg przewidywany jest przy bardzo złym stanie skóry.

 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

 

twarz, szyja, dłonie, ramiona - 1 ampułka1500 zł
twarz, szyja, dłonie, ramiona - 2 ampułki2500 zł