PQ Age Peeling – nowy peeling chemiczny

PQ Age peeling to innowacyjny peeling chemiczny wykonywany w zakresie zabiegów medycyny estetycznej. Wykorzystywany jest w celu wygładzenia skóry, przywrócenia jej jednolitego kolorytu, a także eliminacji przebarwień. Peeling ten jest niezwykle skuteczny, a efekty po jego wykonaniu utrzymują się naprawdę długo.

Czym jest PQ Age i jak działa?

PQ Age to preparat o charakterze wyrobu medycznego. Jego formuła bazuje na kwasie trichlorooctowym, kwasie kojowym, nadtlenku mocznika i koenzymie Q10. Innowacyjność składu peelingu polega na tym, że ma on moc docierania do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity koloryt. Peeling PQ Age jest nie tylko zabiegiem oczyszczania skóry i złuszczania naskórka, ale również wykazuje właściwości liftingująco-ujędrniajace, umożliwiające biorewitalizację skóry.

Zalety zabiegu:

  • widocznie zwężone pory
  • eliminacja zaskórników
  • usunięcie przebarwień
  • działanie antywirusowe i antybakteryjne, które jest niezwykle pomocne np. w walce z trądzikiem
  • pomaga w likwidacji blizn i rozstępów
  • spłyca lub usuwa zmarszczki
  • możliwość wykonania peelingu w ciągu całego roku nawet podczas lata
  • 60-minutowa przyjemność relaksu, której następstwem jest uzyskanie gładkiej, promiennej i młodszej skóry

Wskazania i przeciwwskazania

Peeling PQ Age jest zabiegiem o wysokiej skuteczności, a przy tym bezpiecznie wpływa na całokształt kondycji skóry. Polecany jest zarówno młodym, jak dojrzałym kobietom oraz mężczyznom, którzy chcą zadbać o cerę w jak najlepszy sposób. Peeling PQ Age bazuje na silnie działających kwasach i innych składnikach, które niestety nie mogą być wykorzystywane względem każdego z pacjentów. To dlatego tuż przed peelingiem nasi lekarze specjaliści przeprowadzają dokładny wywiad i upewniają się o możliwości jego przeprowadzenia. Przeciwwskazaniami do jego wykonania są – podrażnienia i infekcje skóry, uczulenia na dowolny składnik preparatu, ciąża, karmienie piersią, opryszczka pospolita w fazie aktywnej.

PQ AGE Peelingod 350zł