Przebarwienia na twarzy

SkinClinic oferuje skuteczne zabiegi usuwania przebarwień. Dzięki nim będziesz ponownie cieszyć się gładką skórą twarzy. W zależności od rodzaju, rozległości i miejsca występowania przebarwienia, nasi specjaliści dobierają odpowiednie metody ich eliminacji.

Przed wybraniem konkretnej, lekarze przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem, co pomaga dopasować właściwy zabieg usuwania przebarwień. Proponujemy m.in.:

  • laserową eliminację przy pomocy laserów Fraxel Dual, Harmony-Dye, Harmony XL-iPixel,
  • peelingi lekarskie,
  • zabieg Cosmelan,
  • zastosowanie kosmeceutyków pHformula.

W SkinClinic usuniesz każde przebarwienie

Przebarwienia mają różną postać i rozległość. Wynika to z rozmaitych źródeł, jakie wpływają na ich pojawienie się. Większość ludzi boryka się z plamami skórnymi na skutek walki z trądzikiem lub postępującego procesu starzenia. Dodatkowo zmiany te uwarunkowane są nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne bez żadnej ochrony, zaniedbanie pielęgnacji skóry, a także choroby. Bez względu na kolor, rozległość i miejsce przebarwienia, nasza Klinika podejmie się ich eliminacji. Zgłoś się do SkinClinic i pozbądź się nieestetycznych zmian skórnych.

Jak przebiega usuwanie przebarwienia?

Celem zabiegu usuwania przebarwień jest eliminacja zmiany na danym fragmencie skóry. W zależności od wybranej metody, odbywa się to w różny sposóbj. Jeśli Twoje przebarwienia nie są bardzo rozległe i intensywne, wystarczające będą peelingi lekarskie. Złuszczą one naskórek, a wraz z nim plamy skórne. Oczywiście jeden peeling nie wystarczy, zaleca się serię takich peelingów. Jeśli chodzi o lasery – te działają zupełnie inaczej. Wiązka światła laserowego nakierowana na przebarwienie, rozjaśnia je tak, że z czasem staje się ono całkowicie niewidoczne. Zabiegi usuwania przebarwień w SkinClinic są wielofunkcyjne, ponieważ eliminacji plam towarzyszy odmłodzenie skóry, nadanie jej promienności i odżywienie.

 


Cennik:Przebarwienia


❭❭ Zobacz pełny cennik zabiegu ❬❬