Thermage CPT – skuteczne ujędrnianie skóry

Termolifting to zabieg, którego celem jest pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz eliminacja oznak starzenia się. Bazuje on na dobroczynnościach fal radiowych, które są skuteczne, bezpieczne i dają spektakularne efekty napięcia i ujędrnienia twarzy. Termolifting można wykorzystać zarówno na twarz, jak i ciało. Zabieg ten jest niezwykle innowacyjny, głównie dzięki temu, że wykorzystuje cenne właściwości medycyny estetycznej. Polecany jest każdemu, kto pragnie zatrzymać postępujące starzenie się i zniwelować jego oznaki.

Thermage CPT – urządzenie do termoliftingu

Thermage CPT to specjalistyczne urządzenie, którym lekarze w SkinClinic przeprowadzają zabieg termoliftingu polegającego na podgrzaniu głębszych warstw skóry i pobudzeniu włókien kolagenowych do produkcji nowego kolagenu odpowiedzialnego za naturalny proces regeneracyjny.

Sprzęt jest wyposażony w wibrującą końcówkę, a nieprzyjemności związane odczuwaniem ewentualnego bólu obniżają się aż o 40%.

SkinClinic dysponuje również aparatem ze specjalną czterogłowicową końcówką, którą wykorzystuje się podczas zabiegów na ciało.

Efekty, jakie gwarantuje zabieg:

  • ujędrniona skóra
  • elastyczność skóry
  • eliminacja nadmiaru skóry wokół oczu, a dzięki temu świeże spojrzenie
  • usunięcie zmarszczek
  • poprawa owalu i konturu twarzy
  • wygładzenie blizn
  • wymodelowana sylwetka
  • gładka skóra bez cellulitu

Przeciwwskazania do zabiegu

Mimo, że termolifting jest bardzo skuteczny to nie jest to zabieg dla każdego. Odradza się go osobom, które borykają się z takimi problemami i chorobami jak – nowotwory, implanty metalowe, implanty elektroniczne, rozrusznik serca, dolegliwości autoimmunologiczne, znaczna nadwaga, przyjmowanie niektórych leków. Termolifting nie jest również wskazany dla kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią. To dlatego pacjenci, którzy zgłaszają się do naszej Kliniki są poddani dokładnemu wywiadowi i szeregowi badań, aby specjaliści upewnili się co do możliwości wykonania zabiegu, gdyż tylko wtedy będzie on skuteczny i bezpieczny.


Cennik:Cennik


❭❭ Zobacz pełny cennik zabiegu ❬❬