Pielęgnacja okolic oczu

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna, a z tego względu wrażliwa i podatna na uwidacznianie się pierwszych oznak starzenia. Ważne jest, aby okolice oczu pielęgnować z niepodważalną starannością. Niestety domowa troska nie jest tak skuteczna jak specjalne zabiegi dedykowane właśnie na okolice oczu, które oferuje Klinika SkinClinic. Nie należy rezygnować z pielęgnacji w domu, ponieważ jest ona niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Dla zadowalających efektów, zapraszamy dodatkowo do naszej Kliniki, gdzie Pacjenci poddają się profesjonalnym i specjalistycznym zabiegom.

Zabiegi pod oczy

W ofercie SkinClinic znajdziecie Państwo wiele rozmaitych zabiegów. Każdy z nich jest inny, co pozwala na dopasowanie tego odpowiedniego. Zanim poddasz się konkretnemu zabiegowi, nasi specjaliści przeprowadzą z Tobą wywiad oraz ocenią stan i potrzeby skóry. Takie profesjonalne podejście jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Wśród zabiegów na twarz, a dokładnie na okolice oczu, proponujemy:

  • Botox
  • Cellular Matrix
  • Fraxel Dual
  • Intraceuticals
  • Karboksyterapię
  • Nici First Lift
  • Kwas hialuronowy
  • Regeneris
  • Thermage CPT
  • Ulthera

Dla kogo dedykowane są zabiegi pod oczy?

Zabiegi pod oczy mogą być wykonane w połączeniu z innymi zabiegami, np. lifting całej twarzy z uwzględnieniem okolic oczu lub skupiający się wyłącznie na tych okolicach. Zabiegi te dedykowane są dojrzałym osobom, które borykają się ze zmianami skórnymi uwarunkowanymi czasem. Często młode kobiety zwracają się z prośbą o dopasowanie zabiegu do ich potrzeb, nie zdając sobie sprawy, że cienie, czy worki pod oczami są oznaką zmęczenia. To również dlatego tuż przed zabiegiem, przeprowadzany jest wywiad lekarza z pacjentem. Oferujemy nie tylko skuteczne i bezpieczne zabiegi, ale również udzielamy wskazówek odnośnie pielęgnacji skóry wokół oczu.

 

Zabieg:Cena zabiegu:
Botox (jedna część twarzy)od 600zł
Cellural Matrix1300zł
Fraxel Dualod 700zł
Icoone od 270zł
Intraceuticals 1 zabieg500zł
Intraceuticals 6 zabiegów2700zł/450zł za zabieg
Karboksyterapia (głowa)300zł/SERIA X 10 ZAB- 2000zł
Karboksyterapia (twarz)300zł/SERIA X 10 ZAB- 2000zł
Karboksyterapia (szyja i dekolt)300zł/SERIA X 10 ZAB- 2000zł
Karboksyterapia (podbódek)250zł/SERIA X 10 ZAB- 1800zł
Nici First Liftod 1000zł
Redensity (korekta doliny łez)od 1200zł
Regeneris zestaw Classic (oczy/włosy)od 900zł
Regeneris zestaw Extra (twarz/szyja/dekolt)1200zł
Regeneris zestaw Plus (twarz+szyja/szyja)1800zł
Regeneris Plus One z Fibryną (twarz/szyja/dekolt)1500zł
Thermage CPTod 3300zł
Wypełniaczeod 1300zł