facet

Home / Zabiegi przeznaczone dla mężczyzn

Zabiegi przeznaczone dla mężczyzn

Bardzo wielu mężczyzn nie wstydzi się już korzystać z usług kosmetyczki – robić manicure, pedicure, oczyszczanie twarzy czy maseczki na twarz. To naturalna kolej rzeczy, ponieważ mężczyźni tak jak i kobiety pragną czuć się atrakcyjni i zadbani. Wielu mężczyzn codziennie używa kremów do twarzy, robi w domu maseczki i używa różnego rodzaju kosmetyków dla mężczyzn….

Spis treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  chlopak

  Bardzo wielu mężczyzn nie wstydzi się już korzystać z usług kosmetyczki – robić manicure, pedicure, oczyszczanie twarzy czy maseczki na twarz. To naturalna kolej rzeczy, ponieważ mężczyźni tak jak i kobiety pragną czuć się atrakcyjni i zadbani. Wielu mężczyzn codziennie używa kremów do twarzy, robi w domu maseczki i używa różnego rodzaju kosmetyków dla mężczyzn. Siłą rzeczy więc także medycyna estetyczna zaczęła odpowiadać na potrzeby mężczyzn takie, jak np. otyłość, łysienie, starzenie się skóry, trądzik czy przebarwienia. Klinika SkinClinic oferuje szereg różnych zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej przeznaczonych właśnie dla panów.

  Zabiegi kosmetyczne

  Pośród zabiegów kosmetycznych z oferty kliniki SkinClinic dla mężczyzn, można znaleźć między innymi takie zabiegi, jak:

  • głębokie, profesjonalne oczyszczanie twarzy;
  • kwas migdałowy, delikatnie złuszczający skórę i nie powodujący podrażnień;
  • zabiegi INTRACEUTICALS poprawiające nawilżenie i nawodnienie skóry oraz gwarantujące wiele innych, korzystnych dla skóry efektów.

  Zabiegi medycyny estetycznej

  → Zabieg mezoterapii, pobudzający wzrost włosów.

  → Zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym REGENERIS (które uzyskiwane jest z krwi własnej pacjenta zawierającej naturalne czynniki wzrostu).

  → Zabiegi liftingujące na twarz, np. ULTHERA, FRAXEL, LASER HARMONY.

  → Botox, który pomaga w eliminowaniu zmarszczek, a także może pomóc w problemie nadpotliwości (ostrzykuje się gruczoły potowe, co czasowo blokuje wydzielanie potu, skutecznie pomagając w pozbyciu się tej wstydliwej przypadłości).

  → Depilacja (np. laserem VECTUS, który jest bardzo skuteczny w przypadku mężczyzn).

  → Odchudzanie – np. liposukcja, pozwalająca w kilka godzin pozbyć się zbędnych kilogramów.

  → Vaser lipo, czyli liposukcja ultradźwiękowa, która rzeźbi i wysmukla ciało. Polega to na tym, że chirurg odseparowuje tkankę tłuszczową od pozostałych tkanek, a następnie pobranym materiałem modeluje te partie, których objętość wymaga zwiększenia.

  → Body Jet – podczas tego zabiegu wprowadza się za pomocą kaniuli pod skórę specjalną mieszaninę, która rozbija tkankę tłuszczową. Także poprzez kaniulę przeprowadza się odsysanie tłuszczu razem z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, co zapobiega pozostawaniu roztworu pod skórą (w razie, gdy roztwór zostanie pod skórą, mogą powstać obrzęki i opuchlizna).

  Dlaczego klinika SkinClinic?

  Klinika SkinClinic to zdecydowanie wyjątkowe miejsce w centrum Warszawy. Jest to jednocześnie klinika medycyny estetycznej i SPA. Nikt spragniony osobistej metamorfozy nie wyjdzie stamtąd rozczarowany. Wszystkie nowo-pojawiające się na świecie trendy w dziedzinie medycyny estetycznej bardzo szybko trafiają do kliniki SkinClinic – jest to zawsze pierwsze miejsce w Polsce, w którym pojawiają się nowe technologie i metody. W dziedzinach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, SkinClinic nie ma sobie równych. Jest to zdecydowanie najlepsze medical SPA w Polsce, które chętnie odwiedza wiele gwiazd i celebrytów. Kosmetyki i sprzęty, z których korzystają pracownicy SkinClinic pochodzą od renomowanych producentów i posiadają wszelkie najbardziej prestiżowe certyfikaty. Doświadczeni lekarze i kosmetolodzy profesjonalnie dbają o swoich klientów i pacjentów. Zabiegi w klinice SkinClinic to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *